• Taze
ADVcer Ahşap Törpü Dosya Seti-12 Çeşitli Küçük Metal İğne Dosyaları Kıl Fırça ve El Kayışı Taşıma Çantası ile Set (Törpüler dahil 2 Boyutları Düz, Sivri Düz, Yuvarlak, Yarım Yuvarlak, Kare, Üçgen)

ADVcer Ahşap Törpü Dosya Seti-12 Çeşitli Küçük Metal İğne Dosyaları Kıl Fırça ve El Kayışı Taşıma Çantası ile Set (Törpüler dahil 2 Boyutları

değerlendirme:
₺ 47.97

Mal
Mağazada

Ağaç işleme, elektrikçi ve model / DIY / el sanatları hayranları için ideal araç kiti. ✔ KAYMAZ KAUÇUK SAP-Islak koşullarda bile sağlam tutuş sağlayan rahat ve yumuşak kauçuk saplar, işleme kontrolünüzü ve dosyalama hassasiyetinizi artırır. ✔ TAŞINABİLİR TAŞIMA-Paket, her yerde ve her zaman kolay taşıma için el kayışı ile kullanışlı ve dayanıklı bir oxford organizatör taşıma çantası ile birlikte gelir. ✔ DEĞER HEPSİ BİR ARADA KİT - Dosya taşıma çantası, kıl temizleme fırçası ve şeffaf 10 hücreli çıkarılabilir aksesuar kutusu ile bonus. Kayma Kolu Olmayan ✅ ürün özellikleri : - Toplam Paket Ağırlığı : 335 g - Dosya Malzeme : Dosya Tanıtıcı Yüksek karbon Çelik : ABS Plastik- - her Büyük ve Küçük Boyutları için Dosya Türü / Miktarı : 12 Dosyaları, 6 Modelleri - Renk : Siyah ve Sarı - kutu Malzemesi Taşıma : Dayanıklı Oxford Kumaş - Koruyucu Kılıf Kıl - Açık Depolama Kutusu : 10 - cep, Çıkarılabilir Depolama Kutusu Fırça Temizlik Malzemesi (L x W x H) : 8.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.