• Taze
Dak's Spices PEPPER PİZZAZZ-siyah, beyaz, yeşil ve pembe karabiberlerin %100 tuzsuz karışımı! Taze öğütülmüş biberi sever misin? Bu senin için karışım.

Dak's Spices PEPPER PİZZAZZ-siyah, beyaz, yeşil ve pembe karabiberlerin %100 tuzsuz karışımı! Taze öğütülmüş biberi sever misin? Bu senin

değerlendirme:
₺ 26.85

Mal
Mağazada

HİÇBİR SORU SORDU 30-GÜN PARA İADE GARANTİSİ!Tamamen doğal git!Yapay katkı maddesi yok.Siyah, beyaz, yeşil ve pembe karabiberlerin lezzetli bir karışımı.Kavrulmuş et ve kümes hayvanlarında veya soslar, turşular ve salata sosları yaparken mükemmeldir.Bu karışımı salatalar, yumurtalar, makarnalar, patatesler, sebzeler, sandviçler/denizaltılar, pizza ve çorbalarda öğütün.MSG, TUZ, POTASYUM VE POTASYUM KLORÜRÜ ATIN.Dak'ın Baharatları ile tamamen doğal olun!.Tüm pepper hayranlarını çağırıyorum!!!Taze öğütülmüş biberi sever misin?Bu senin için karışım.Siyah, beyaz, yeşil ve pembe karabiberlerin lezzetli bir karışımı.Artık bu karışımı öğütmek için hemen hemen her şeyde taze öğütülmüş biber alabilirsiniz : salatalar, yumurtalar, makarnalar, patatesler, sebzeler, sandviçler/denizaltılar; pizza; ve çorbalar; Izgara veya kavrulmuş et veya kümes hayvanlarında mükemmel terbiye biberi.Izgara biftek mi dedik???Soslar, turşular veya salata sosları yaparken ekleyin.Malzemeler : Bütün Karabiber (siyah, beyaz, yeşil, pembe). NET ağırlık 1.4 OZ (39 G).

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.