• Taze
Bambu Ekmek Kutusu, Ahşap Ekmek Kutuları 2 Katmanlı Çift Rolltop Ekmek Kutusu ekmek saklama kutusu Sorunsuz Slayt Kapı ile Beraberlik-out Tipi (Öz-Montaj)

Bambu Ekmek Kutusu, Ahşap Ekmek Kutuları 2 Katmanlı Çift Rolltop Ekmek Kutusu ekmek saklama kutusu Sorunsuz Slayt Kapı ile Beraberlik-out

değerlendirme:
₺ 116.91

Mal
Mağazada

Daha iyi ekmek depolama etkisi elde etmenize yardımcı olabilir hangi doğa bambudan Yapılmış 7 bambu Ekmek Kutusu Özelliği : gerçek malzeme, Ahşap cilası, petrol, doğal malzemeler ve emici malzemelerin yüzey işlemi için silmek ayıklamak doğal bir bitki olduğunu GIDA SINIFI AHŞAP BALMUMU YAĞ, zararlı kimyasal bileşenler içeren sınıf yüzey temizlik maddesi gıda bir tür, yüksek kaliteli malzeme ve işçilik kombinasyonu uzun ömürlü ekmek kutusu yapar.Mutfak için ekmek kutusu büyük bir seçim var. 【Çok Fonksiyonlu Tasarım】 : Ekmek kutusunun tutamağını çıkardığınızda, panjur otomatik olarak açılır.Çekmeceler, dayanıklı ve temizlenmesi kolay diğer gıda veya mutfak eşyalarını saklamak için kullanılabilir. 【Ekstra Büyük Kapasite】 : Ekmek kutularımız yeterince büyüktür ve daha fazla depolama için iki katmanlı bir tasarıma sahiptir, bu da büyük bir aile için idealdir ve tezgahlarınızı temizlemenize yardımcı olur. 【Taşıması Kolay】 : Her iki taraftaki oluklu tutamaklarla, çalışma sırasında kaymayı önlemek için ekmek kutusu kabını kavrayabilirsiniz. moving.So çok rahat ve güvenlidir.Bambu panellerimiz o kadar güçlüdür ki neredeyse kırılmaz, ekmek depolama için en iyi seçimdir. 【Kurulumu Kolay】 : Garhomxy köşe ekmek kutusu, talimatları adım adım izleyerek montajı kolaydır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.