• Taze
4 k HDMI KVM USB Genişletici,IP Üzerinden KVM Destek Gigabit POE Ağ Anahtarı kadar 383ft Cat6 HDMI Alıcı, 4 K@30Hz USB 2.0 Düşük LANTENCY EDID JPEG2000 Genişletici için (shuone Verici ve Alıcı) (Gri)

4 k HDMI KVM USB Genişletici,IP Üzerinden KVM Destek Gigabit POE Ağ Anahtarı kadar 383ft Cat6 HDMI Alıcı, 4 K@30Hz USB 2.0 Düşük LANTENCY

değerlendirme:
₺ 509.97

Mal
Mağazada

Gönderenin ve alıcının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin(Durum LED'i yavaş yanıp söner) S : LAN bağlantı noktasının yeşil ışık led'i yanmıyor ≤ 1.3 AF)güç kaynağı, sistem sağlamlığını ve rahatlığını artırır. 【Uzun Mesafe Kararlı HD Transmission】 Extender kit ile HD 3840*2160 30hz'i Cat5e/6 noktadan noktaya uzatır, HDMI ses/videoyu 328 ft'ye (100m) kadar iletmenizi sağlar . Doğru(Durum) çalışma gönderen ve alıcı 3 flflash yavaş LED olup olmadığını kontrol edin.Sinyal iletiminin kararlılığını ve hızını artırın. Ağ kablosu 2'nin bağlantısını kontrol edin. Kısa ağ kablosunu test 3 olarak değiştirin.S : LAN portunun sarı ışık led'i yanmıyor mu?. Alıcı ve sender Q arasında USB bağlantısı kurmak için alıcı tarafındaki Button2 düğmesine basın : Kvm genişletici yerel cihazla nasıl çalışır?Cevap : Bu cihaz, yayını kullandığı için 1 göndericiyi birden fazla alıcıya destekler protocol.Gönderen ile PC / ANA BİLGİSAYAR 2 arasındaki USB bağlantısını kontrol edin. Alıcı ve gönderen arasında USB bağlantısı kurmak için alıcı tarafındaki Button2 düğmesine basın. 【Geniş Kullanım】 İzleme sistemlerinde, konferans sistemlerinde, ev sinemalarında, açık hava reklamcılığında, veri güvenliğinde, bilet gişelerinde ve internet kafede yaygın olarak kullanılır systems.S : Ekranda ekran yok alıcıya bağlanın mı?A : 1.1 CH/DTS/Dolby formatı gibi tam formatlı HDMI sesini destekler.S : USB aygıtı çalışmıyor. Çıktı çözünürlüğü ekran tarafından desteklenen olup olmadığını 4 K ekran desteği olup olmadığını kontrol edin.HDMI KVM Genişletici, düşük gecikmeli kvm kontrolü ile 328-524ft cat5e lan kablosu üzerinden alıcıya göndermeyi destekler.Q : USB cihazı çalışmıyor A : 1.【Çok fonksiyonlu Genişletici】 KVM genişletici Çözünürlüğü 4 K@30 Hz 4 : 4 : 4'ü destekler, Ultra HD tamamen kayıpsız, düşük gecikme süresi, bir ila Birçok yayın modu, USB2. HDMI bağlantısını, alıcı ile ekran arasındaki HDMI kablosunu kontrol edin.So bu cihazı aynı yerel ağdaki diğer cihazlarla kullanmak istiyorsanız lütfen dikkat edin.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.