• Taze
5 Yıldız TD Jimnastik Bar Yatay Kip Bar w 2x6 Tri Fold Mat Genç Eğitim Ayarlanabilir Yükseklik Jungle Gym Çocuk Eğitim Maymun Barlar Tırmanma Kulesi Oyun Alanı Denge Çubuğu Jimnastikçiler (Mor)

5 Yıldız TD Jimnastik Bar Yatay Kip Bar w 2x6 Tri Fold Mat Genç Eğitim Ayarlanabilir Yükseklik Jungle Gym Çocuk Eğitim Maymun Barlar

değerlendirme:
₺ 168.30

Mal
Mağazada

5 Yıldızlı TD, çocuk fitness aktiviteleri için tasarlanmış nihai Çocuk Jimnastiği Orman Spor Salonudur : Asılı, Sallanan, Tırmanma, koordinasyonu geliştirmek ve vücudu ve çekirdeği güçlendirmek için!Sipariş 2 parsel içinde sevk edilecektir, 1 Kutu Orman Spor Salonu içerir, 2. kutu Mat içerir. [Güçlü ve Sağlam] : Çerçeve üzerinde paslanmayı önlemek için Paslanmaya Karşı dayanıklı Toz kaplamalı sağlam çelik borudan yapılmış, ayarlanabilir zemin düzleştiricili, Kolay saklama için katlanabilir!. [4 Ayarlanabilir Yükseklik Seviyesi] : (52 inç, 46 inç, 41 inç ve 36 inç). [Güvenli ve Taşınabilir] : İç ve Dış mekan kullanımı için tasarlanmış, dayanıklı ve istikrarlı, serbest duran, zemine cıvatalama gerektirmez!.Önerilen Yaş 3 ila 12 yaş arasındadır.Önerilen maksimum ağırlık 110 lbs (50 KG).Çocuğun fitness aktiviteleri için tasarlanmış nihai Çocuk Jimnastiği Orman Spor Salonu : Asılı, Sallanan, Tırmanma, koordinasyonu geliştirmek ve vücudu ve çekirdeği güçlendirmek için!.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.