• Taze
Galaxy ışık projektör için yatak odası, TekHome Galaxy projektör yıldız projektör, hediyeler için kadın Anne Erkekler, LED yıldızlı projektör ışıkları ile bluetooth hoparlör için parti oyun odası ev sineması.

Galaxy ışık projektör için yatak odası, TekHome Galaxy projektör yıldız projektör, hediyeler için kadın Anne Erkekler, LED yıldızlı projektör

değerlendirme:
₺ 74.97

Mal
Mağazada

It ayrıca bir çocuğun merakını ve hayal gücünü teşvik edebilir.It ayrıca, sizin için romantik ve rahat bir atmosfer yaratabilen LED ayın ve bulutsunun projeksiyon etkisini arttırır.LED Projektör Gücü : 1*1 W.Parlaklığı %30 %50 %70% 'den %100 %' e ayarlayabilirsiniz. Güç Girişi : USB DC 5 V/2000 MA.It sadece uyuyamayan çocuklara yardım etmekle kalmaz dark. [Çocuklar için gece ışıkları Projektörü]Yıldızlı projektör gece ışıklarıromantik atmosfer ışıkları, gece ışıkları ve başucu olabilir lights.Malzemeler : ABS + LED + Elektronik Bileşenler.(15~50㎡) 5 İNMaterials : ABS + LED + Elektronik Components Projector Alanları : 161 ~ 538 feet Kare.LED Bulut Görüntü Gücü : 2 * 4 W.360° uyum sağlayan taşınabilir bir tripod ile birlikte geliyor, tüm oda yıldız ve galaksi yayılmasına izin vererek mi?Yıldız projektörü katlandığında kompakttır ve odanızı süsleyen uçan bir UFO gibi görünür. Kadınlar Anne, Erkekler için en iyi Hediye]Galaxy projektör harika bir hediye, doğum günü, düğün, parti, oda dekor, Yılbaşı, yıldönümü hediyeleri için uygun olabilir.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.