• Taze
【5Pcs】Mesh Çamaşır Torbaları , Çamaşır için İç Çamaşırı Çantaları,Giyim Yıkama Torbaları ,Çamaşır Makinesi için Yıkama Torbaları,Bluz, Çorap, İç Çamaşırı, Sütyen, Seyahat Organize Çanta 3 boyutları + 5 Çamaşır topları (Rastgele Renk)

【5Pcs】Mesh Çamaşır Torbaları , Çamaşır için İç Çamaşırı Çantaları,Giyim Yıkama Torbaları ,Çamaşır Makinesi için Yıkama Torbaları,Bluz,

değerlendirme:
₺ 20.97

Mal
Mağazada

【Mükemmel Kombinasyon】5 Örgü Çamaşır Torbası - 1 Ekstra Büyük, 2 Jumbo ve 2 Orta + 5 Çamaşır topu.Farklı boyutlarda çamaşır torbaları tüm yıkama ihtiyaçlarınıza uygundur.Açık renkli eşyalar için 4 set çamaşır torbası ve koyu renkli eşyalar için 1 büyük siyah çanta kullanarak benzer renkleri birbirinden ayırın. 7. Giysileri korumak Resmini Örgü çanta karışıklığı,Pilling,hasarlı,Kıvrımlar gelen giysiler korumak.Aynı zamanda renklerin birbirine kanama olasılığını en aza indirir.Seyahat ederken kıyafetlerinizi düzenlemek için harika. 【Durable ve Breathable】Durable ve nefes polyester elyaf malzeme, sağlıklı ve temiz.Bu iç Çamaşırı Çamaşır Torbaları, lezzetlerinizi korumak ve onları yeni gibi tutmak için her seferinde mükemmel bir performans sergiliyor.Kurutucuda da kullanın. 【Paslanmaz Fermuarlar】 yıkarken fermuar açılmaz. ekstra koruma için fermuarlı kapak, pas yok. 【30 günlük huzur garantisi】 Garanti tarihinden itibaren 30 günlük bir garanti süresi sağlıyoruz purchase.So herhangi bir sorun, hasar veya başka bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.