• Taze
Kabak ve Çiçeklerle Sonbahar Renklerinde Rustik Sonbahar Davetiyeleri. 25 Şükran Günü, Hasat Partisi, Doğum Günü, Nişan, Gelin ve Bebek Duşu veya Diğer Durumlar için Stil Kartları ve Zarfları doldurun.

Kabak ve Çiçeklerle Sonbahar Renklerinde Rustik Sonbahar Davetiyeleri. 25 Şükran Günü, Hasat Partisi, Doğum Günü, Nişan, Gelin ve Bebek

değerlendirme:
₺ 38.94

Mal
Mağazada

♥ PARTİNİZİ DAHA DA ÖZEL HALE GETİRİN!Davetiyelerini aldıkları andan itibaren misafirleri parti hakkında heyecanlandırın!Bu davetiyeler, eşleşen beyaz A6 zarfları ile ön ve arkaya yazdırılır. ♥ ABD'DE tasarlandı VE üretildi : Şükran Günü yemeği, hasat partisi, düğün duşları, gelin duşları, doğum günleri gibi sonbahar etkinlikleri için mükemmel, balkabağı ve çiçek unsurlarıyla sıcak, davetkar sonbahar renkleri.vb. ♥ PREMİUM KART STOĞU : Davetiyelerimiz yüksek kaliteli, premium, ağır kart stoğu (140 lb) üzerine basılmıştır.Mürekkep bulaşması konusunda endişelenmeden seçtiğiniz herhangi bir kalemi kullanın. ♥ EKONOMİK : Beyaz A6 zarflı 25 adet 4.25” x 6” davetiye seti - bu premium davetiyeler, yüksek kaliteli, harika yapılmış ürünler için çok fazla para harcamanıza gerek olmadığının kanıtıdır. ♥ %100 PARA İADE GARANTİSİ : Davetiyelerinizden tamamen memnun değilseniz, Koko Paper Co herhangi bir soru sormadan paranızı memnuniyetle iade edecektir.Neden Koko Paper Co'yu Seçmelisiniz ♥ Sonbahar Renkleri, Balkabağı ve Çiçeklerle Sıcak ve Davetkar Tasarım. ♥ ABD'de Sevgi ile tasarlanmış ve üretilmiştir. ♥ Premium, Ağır Kart Stoğu, Herhangi bir Mürekkep Bulaşması Olmadan Yazmayı Kolaylaştırır. ♥ Birden Fazla Etkinlik için Kullanılabilecek Davetiyeleri yazın. ♥ Beyaz Zarflar Her Zaman Dahildir. ♥ Memnuniyetiniz Garantilidir.Satın Alma İşleminizden Tamamen Memnun Değilseniz, Sorunsuz bir şekilde Tam bir geri Ödeme Yapmaktan Memnuniyet Duyarız.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.