• Taze
Çekmece içi bölme aparatı Ayarlanabilir DIY Depolama Organizatör Ayırıcı Dağınıklığı Toplamak için Çatal Bıçak Takımı Makyaj Kıyafetleri Elbiseler, Masa ve Kutu Mutfak Banyo Yatak Odası Ofisi (İsteğe Bağlı Kesim) (16 adet)

Çekmece içi bölme aparatı Ayarlanabilir DIY Depolama Organizatör Ayırıcı Dağınıklığı Toplamak için Çatal Bıçak Takımı Makyaj Kıyafetleri

değerlendirme:
₺ 46.44

Mal
Mağazada

DRAW %99 ÇEKMECE İLE UYUMLU : 8 adet paket, tek bir boyut : 12.6*2.75 in(32.5 * 7cm).Farklı şekillerinizi tüm farklı küçük nesnelerinize uyacak şekilde birleştirmek mümkündür.Izgara bölücüler dolabınızın, çekmecenizin veya kutunuzun şekline göre hareket ettirilebilir ve kesilebilir.Kurulumu kolay, sökülmesi ve temizlenmesi kolaydır. ♦ ÜSTÜN PP MALZEME : Çekmece bölücüler, daha sağlam ve dayanıklı olan formaldehit içermeyen ve kirletmeyen yüksek kaliteli çevre dostu PP malzemeden yapılmıştır. ✔ BİRÇOK DURUM : Kıyafetlerinizi, iç çamaşırlarınızı, çoraplarınızı, iç çamaşırlarınızı, makyajınızı, rujunuzu, bebek kartonunuzu vb.Saklamak için çekmece, şifoniyer, kutu kabı, masa ve dolap için ayırıcı olarak kullanabilirsiniz.Günümüzde mutfak, yatak odası, banyo ve ofiste yaygın olarak kullanılmaktadır. ÇEKMECENİZİ DÜZENLİ tutun : İhtiyacınız olan şeyleri bir bakışta bulmanıza yardımcı olabilir ve kullanımdan sonra küçük öğelerinizin her birini çekmece bölümüne koyabilirsiniz. ✔ YAŞAM KALİTENİZİ ARTIRIN : Evde, ev iş sürenizi azaltabilir ve artırabilir happiness.At Ofis, cihaz bulma süresini kısalttığı ve üretkenliği artırdığı için patrondan tanınmanıza yardımcı olacaktır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.