• Taze
Parfüm Kozmetik Şişeleri için FREELOVE Beton Dekoratif Tepsiler Takı Kavanoz Mum, Banyo Vanity Sayaç Sehpa Tuvalet Tankı için Çimento Servis Tepsisi (Gri E, Dikdörtgen 5.3 x 11)

Parfüm Kozmetik Şişeleri için FREELOVE Beton Dekoratif Tepsiler Takı Kavanoz Mum, Banyo Vanity Sayaç Sehpa Tuvalet Tankı için Çimento

değerlendirme:
₺ 59.97

Mal
Mağazada

Beton servis tepsisi, temiz su betonu, endüstriyel çatı katı dekoru. * Betonun orijinal pürüzlülüğünü normal lekelerle koruyun. * El yapımı ve günlük kullanım izlerini koruyacaktır. * Dokunma lekelerini mutfak deterjanı ile temizlemek ve havluyla kurutmak kolaydır. * SU GEÇİRMEZ DEĞİL, LÜTFEN GÜNLÜK kullanım SIRASINDA KURU TUTUN.Wabi-sabi Sanat Dekoru, dikdörtgen boyutu, eviniz için harika bir dekor.Takı, parfüm şişeleri, saç fırçaları, kozmetik, bebek, sanat eserleri için dekoratif tepsiler.Mevsimler değiştikçe beton tepsinin doğal görünümü ortaya çıkıyor.Beton öğelerin alkali özelliklerinden dolayı, ürünün yüzeyi sıcaklık ve nem farkından dolayı farklı renk tonları gösterecektir.Beton Aromaterapi Difüzör Tepsisi.Beton, uçucu yağları adsorbe etme etkisine sahiptir.Uçucu yağlar beton tepsinin yüzeyine bırakılabilir, uzun ömürlü koku.Dikdörtgenin Boyutu L 11" x W 5.3 " x H .6''.Yaklaşık 1.48 lb.Ambalaj : Strafor ve karton kutuya sarılmış çimento Tepsisi.Ürün aldıktan sonra kırılmışsa, yeni bir tane için lütfen bizimle iletişime geçin.Renk : Gri / Boyut : Dikdörtgen 5.3 "X11".

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.