• Taze
CLSYO palto askılık portmanto, Serbest Duran Metal Salon Ağacı Standı Giriş Yolu Asılı Ceketler, Şapkalar, Giysiler, El Çantaları, Çanta, Kış Eşarp Tutucu Yatak Odası Ofis Organizatör Rafları 8-Hooks / 67 (Siyah)

CLSYO palto askılık portmanto, Serbest Duran Metal Salon Ağacı Standı Giriş Yolu Asılı Ceketler, Şapkalar, Giysiler, El Çantaları, Çanta,

değerlendirme:
₺ 149.67

Mal
Mağazada

%100 demir. 【AĞIR YAPI】 Dörtgen tabanlı, sürekli stabilite ve sağlamlığa sahip portmanto standı; her kanca, oturma odasına, girişe, ofise yerleştirilen, cüzdanları, paltoları, şapkaları, eşarpları ve diğer eşyaları asması kolay çoklu ağırlıkları etkili bir şekilde destekleyebilir. 【DOĞRU YÜKSEKLİK】 Bağımsız salon ağacı üç bölüme ayrılmıştır, her parça 22 inç yüksekliğindedir ve mandallar 37 ila 66 inç yüksekliğindedir, böylece çocuğunuz bile paltoyu kendi başına asabilir.tam boy-67 inç / taban-17 inç / her kanca arasındaki mesafe-5.2 inç, Her kanca maksimum 10 kilo ağırlığa dayanabilir. 【SAĞLAM TABAN】4 noktada sabitlenmiş iki metal haç ile desteklenir, kalınlık 0.78 inç, uzunluk 17 inçtir ve alt kısım dengeyi ayarlamak ve elbise askısını daha güçlü ve daha kararlı hale getirmek için ayak pedleri ile donatılmıştır. 【MONTAJI KOLAY】 Zemini korumak için kurulum tornavidaları ve ayarlanabilir ayaklar dahil olmak üzere gerekli tüm donanımı, kurulum talimatlarını ve yuvarlak kancaları içerir.Basit aletlerle kolay kurulum. 【Hizmet Garantisi】 Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.Satın alma işleminizden memnun değilseniz, para iade garantisi veriyoruz.Dostu destek ekibimiz her zaman sorularınızı cevaplamak için hazır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.