• Taze
Komple Traktör 1112-5988 Debriyaj Hizalama Aracı ile Uyumlu/Yedek Ford Traktör için 1 15 Spline Disk 655 Kımlık Pilot Rulman.

Komple Traktör 1112-5988 Debriyaj Hizalama Aracı ile Uyumlu/Yedek Ford Traktör için 1 15 Spline Disk 655 Kımlık Pilot Rulman.

değerlendirme:
₺ 200.40

Mal
Mağazada

100 % Yeni satış sonrası ünitesi OEM özellikleri karşılamak için inşa. 1 yıl garanti, satın aldıktan sonra sizi korur.Aracı işaretlemesi olmayan fabrika doğrudan fiyatlandırması olağanüstü bir değer sunar.ABD yapımı.Aracı için 1", 15 Spline disk kullanarak .655 " ID pilot yatağı.Ford new Holland 100 % marka yeni satış sonrası ünitesi, yeniden üretilmiş değil.DB Electrical, motosikletlerden ve ATV'LERDEN otomobillere, kamyonlara ve teknelere kadar her şekil ve boyuttaki araçlar için kaliteli elektrikli parçalar için ana kaynağınızdır.Mühendislerimiz, OEM standartlarına uygun ve uygun elektrikli bileşenler geliştirmek için önde gelen fabrikalarla yakın işbirliği içinde çalışırlar.DB Elektrik-Kingsport yer alan, Tennessee, insanların hedeflerine geri yol, alan, iz ya da su üzerinde araç almaya dikkat edin.İlerlemenizi sağlayan en kaliteli ürünleri sunmaktan gurur duyuyorlar.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.