• Taze
Mutfak Tezgahı için Emici Bulaşık Kurutma Matı, Yüksek Emici Geri Dönüşümlü Mikrofiber Isıya Dayanıklı Bulaşık Kurutma Rafı Pedi Bulaşık Süzgeç Paspasları ile Kurutma Matı Büyük 18 x 24 inç (B)

Mutfak Tezgahı için Emici Bulaşık Kurutma Matı, Yüksek Emici Geri Dönüşümlü Mikrofiber Isıya Dayanıklı Bulaşık Kurutma Rafı Pedi Bulaşık

değerlendirme:
₺ 56.97

Mal
Mağazada

【Ultra Emicilik】 Bu Bulaşık kurutma Matının yüzeyi emici mikrofiberden yapılmıştır ve orta kompozit süngerden yapılmıştır, dayanıklı, geri dönüşümlü solmaz ve rahattır.Tezgahı kuru tutarken. 【Pratik Boyut Bulaşık Kurutma Paspasları】 Bu Bulaşık Matı büyük boy 18" X 24" x 0.4"(kalınlık) çoğu sayaca uyar.Emici, kaymaz, Geri Dönüşümlü, Renkli, sevimli baskı solmaz. 【Pratik Boyut Bulaşık Kurutma Paspasları】 Bu Bulaşık Matı büyük boy 18" X 24" x 0.4"(kalınlık) çoğu sayaca uyar.Emici, kaymaz, Geri Dönüşümlü, Renkli, sevimli baskı solmaz. 【Sofra Takımı ve Tezgahı Koruyun】 : Kalın Mutfak kurutma Matı , tezgahlarınızı cömert boyutta korur.Bulaşık kurutma rafı / süzgecinin altına, mutfak eşyaları için yedek oda ile mükemmel uyum sağlar ve knives.It mikser, blender veya kahve makinesi gibi küçük aletleri de korur. 【Widely Used】 ot sadece bulaşık kurutma matı, ama aynı zamanda mutfak mat için çok uygundur, ısı yalıtım matı, pet mat, buzdolabı gömlekleri ve kabine liners.It solmaya karşı dayanıklıdır ve mutfak tezgahınızı asla lekelemeyin ve tezgahınızı kuru tutun.Renk : B.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.