• Taze
1.10 c Malahit SDR Radyo Alıcısı 50 kHz-2 GHz, 3.5 Malahit DSP SDR Alıcısı Malahit SDR Kısa Dalga Radyo Alıcısı, AM SSB NFM WFM ,İki Hoparlör (Yükseltme) (1.10 c)

1.10 c Malahit SDR Radyo Alıcısı 50 kHz-2 GHz, 3.5 Malahit DSP SDR Alıcısı Malahit SDR Kısa Dalga Radyo Alıcısı, AM SSB NFM WFM ,İki

değerlendirme:
₺ 899.97

Mal
Mağazada

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. 【Daha Hassas】250mhz'e kadar olan koşullar altında, s / w 0.3 µV = 10db'dir.3.5 inç kapasitif dokunmatik ekran. 7 1.10 c Sürümü yükseltilmiş bir Özelliği Bu Malahit dsp sdr radyo alıcısı SABİT menü geliştirilmiş; pil göstergesi değişti; kesikli bir sinyal kullanarak kullanıcı ekipmanı kontrol yeteneği eklendi; ses çıkış anahtarlama; katma SAM-U ve SAM-L modları çoğaltır etkinleştirme türünü belirlemek için spektrum grafik ekran, gelişmiş algoritmalar; gelişmiş görüntüleme hızı; katma yeteneği Gelişmiş. 【Demodülasyon Modu】 AM, LSB, NFM, WFM,SAM-U, SAM-L; (CW, MİN SNR) Frekans Aralığı : 50 k Hz~2.0 GHz (Kayıtlı sürüm 1.10 b). 【Engelleme Aralığı】 Kullanılan msı001 çipinin özellikleri nedeniyle, dinamik engelleme aralığı yaklaşık 85db'dir.Soğutma Deliği ile alüminyum Alaşımlı kabuk, Daha iyi RF performansı. 【Package 】1 x SDR Alıcı Konak(Alüminyum Alaşım Kabuk ile); 1 x C Tipi Şarj Kablosu; 1 x Anten; 1 x Dokunmatik Kalem.herhangi bir sorunuz varsa,bize e-posta gönderin, 8 saat içinde cevap vereceğiz.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.