• Taze
Newbested 250 Yaprak A4 Boyutu Sanatçı & iexcl; s aydınger kağıdı, Beyaz Saydam Eskiz ve Aydınger kağıdı, 8. 3x11.5 inç.

Newbested 250 Yaprak A4 Boyutu Sanatçı & iexcl; s aydınger kağıdı, Beyaz Saydam Eskiz ve Aydınger kağıdı, 8. 3x11.5 inç.

değerlendirme:
₺ 64.80

Mal
Mağazada

A4 Boyutunda, Her sayfa 8,3 x 11,5 inç boyutlarındadır. Kaliteli sanatçının izleme yarı saydam kağıdından 250 sayfalık tablet.Bu yarı saydam aydınger kağıdı, kalem, işaretleyici ve mürekkep dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda eskiz yapmak için de mükemmeldir.Kart kaplamaları için, bu ince ve hafif yarı saydam kağıt, güzel kalitede bir kağıt mendildir.Bu aydınger kağıdı tableti orta yüzeyli hafiftir.Paket içeriği : 250 Yaprak Sanatçının Aydınger Kağıdı Renk : Beyaz Saydam Malzeme : kağıt Boyutu : A4 Boyutu, 8.3 x 11.5 inç Yazmak, çizmek ve renklendirmek için kullanın; kes, katla, delik delme, tutkal ve kaplama.Bazı yazıcılar bu hafif, yarı saydam ve kesilmiş boyutlu kağıdı oldukça iyi idare eder.Ancak, tüm yazıcılar bunu yapmaz.Önce test et.Kendin yap davetleri ve diğer her türlü DIY projesi için yeteneklerinizi ve hayal gücünüzü kullanın.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.