• Taze
Dıy Rustik Endüstriyel Çiftlik Traktör Koltuk Ayarlanabilir Bar Taburesi Endüstriyel bar sandalyesi (Bakır, Dökme Demir)

Dıy Rustik Endüstriyel Çiftlik Traktör Koltuk Ayarlanabilir Bar Taburesi Endüstriyel bar sandalyesi (Bakır, Dökme Demir)

değerlendirme:
₺ 146.19

Mal
Mağazada

industrial Dıywhy endüstriyel tarz traktör koltuk taburesi, hem ev hem de pub kullanımı için yüksek kaliteli bir bar taburesidir. ♦ Dökme demir ve çelikten yapılmış, dayanıklılık için sağlam ve sağlamdır, Maksimum Yük Kapasitesi : 200kg / 440 LB. Weight Paket Ağırlığı : 13kg / 28.66 LB Paket İçeriği : Sandalye * 1 Montaj Talimatı * 1. ♦ Toz boya zanaat bar taburesini pastan korur; Sandalye ayakları kauçuk ile donatılmıştır, zemini çizmekten kaçının. Ui boyutları : 14"*17"*20"-27"(25.35 lbs) 360 derece dönebilen,yükseklik ayarlanabilir bar Sandalyesi. industrial Dıywhy endüstriyel tarz traktör koltuk taburesi, hem ev hem de pub kullanımı için yüksek kaliteli bir bar taburesidir. ♦ Dökme demir ve çelikten yapılmış, dayanıklılık için sağlam ve sağlamdır. ♦ Toz boya zanaat bar taburesini pastan korur; Sandalye ayakları kauçuk ile donatılmıştır, zemini çizmekten kaçının.

detaylı bilgi

- Koltuk Boyutu:
17. 3x13. 8 inç / 44 cm x 35 cm (G x D) - Tüm Boyut

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.