• Taze
3 Paket Şeffaf Görünür Masaüstü Çok Washi maskeleme bandı Dağıtıcı,Bant Kesici,Rulo Bant Tutucu, ofis Akrilik Bant Tutucu Dağıtıcı için Masa (Bej / Yeşil / Turuncu)

3 Paket Şeffaf Görünür Masaüstü Çok Washi maskeleme bandı Dağıtıcı,Bant Kesici,Rulo Bant Tutucu, ofis Akrilik Bant Tutucu Dağıtıcı için

değerlendirme:
₺ 35.97

Mal
Mağazada

●Bir Set İçerir -3 paketi Şeffaf Görünür Masaüstü Çok Washi maskeleme bandı Dağıtıcı, renk (Bej/turuncu/yeşil), boyutu (Yaklaşık 4.1x3. 6x2. 8 inç). ● Malzeme - Yüksek dereceli akrilik ve testere dişi tasarımından yapılmış olan bant dağıtıcımızın kullanımı dayanıklıdır, ofisinizde veya evinizde washi bant, zanaat bandı ve yapışkan bant kesmek için harika çalışır. ●Kullanımı Kolay-Plastik testere dişi bandı kesecek kadar keskindir, ancak parmakları kolayca kesmez.Kesicinin iki boyutu vardır, bunları ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz, ürünün sol tarafından alet boyutunu değiştirmek için aleti hareket ettirebilirsiniz, kullanışlı ve pratiktir. ●Çok amaçlı-Sadece bir bant kesici değil, aynı zamanda 3 dağıtıcı ile on beş 15mm bant rulosu tutabilir, sadece zanaat bandı veya maskeleme bandı, not rulosu tutamaz, aynı zamanda yüzük, kolye vb.Gibi bazı aksesuarları da yerleştirebilirsiniz. ● - Washi bant dağıtıcımızın istiflenebilir ve monte edilebilir tasarımı, dağıtıcının üstünde 4 oluk olduğunu görebilirsiniz, diğeri masa alanlarınızı koruyacak şekilde yerleştirilebilir.Renk : 3 Renk (bej/Yeşil/Turuncu).

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.