• Taze
30 PCS Gidelim Komik Sticker-Komik Araba tampon çıkartması Çıkartması-FJB Sticker Komik Araba Kamyon Pencere çıkartması Sticker-Sticker Çıkartması Mizah (Mavi Yıldız)

30 PCS Gidelim Komik Sticker-Komik Araba tampon çıkartması Çıkartması-FJB Sticker Komik Araba Kamyon Pencere çıkartması Sticker-Sticker

değerlendirme:
₺ 41.97

Mal
Mağazada

【 BOYUT】 Etiket,herhangi bir yere, bilgisayarınıza,tampon çıkartması, Yağ pompası, banyo duvarları, pencere vb.Olarak arabaya yerleştirmek için mükemmel bir boyuttur. 【ÇOK YÖNLÜ】 Çıkartmaya Gidelim,İç düşüncelerinizi gösterin, duruşunuzu ve mizahınızı ifade edin, insanlar bu çıkartmaları ülkenin dört bir yanındaki hava pompalarına,Yağ pompasına,kamyonlara, arabalara, gemilere, tabelalara, kapılara,pencerelere, duvarlara, Dizüstü Bilgisayar Kaskına, taşa ve her yere koyun,. 【Kullanımı Kolay】 : Bu yenilikçi çıkartmalar tutkal gerektirmez.Yapıştırmadan önce, yüzeye biraz su püskürtün ve sıkıca yapışmasını sağlamak için yapıştırmak istediğiniz yeri silin.Benzersiz karakterinizi göstermek için bu çıkartmayı istediğiniz yere uygulayın!. 【Yüksek Kalite】Profesyonel sanat stüdyosundan premium etiket çıkartması.Canlı uzun ömürlü renkler sağlamak için UV koruyucu mürekkeple lamine edilmiş ve basılmıştır. 【Customer Service】 Welcome Kılavuzu, cihaz nedeniyle bir üretim hatası, satıcıyla irtibata geçiniz.Renk : Mavi Yıldız.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.