• Taze
Ev ofis koltuğu Orta Arka PC Döner Bel Desteği Ayarlanabilir Masa Görev Bilgisayar Ergonomik Rahat Örgü Sandalye Kol Dayama ile (Pembe)

Ev ofis koltuğu Orta Arka PC Döner Bel Desteği Ayarlanabilir Masa Görev Bilgisayar Ergonomik Rahat Örgü Sandalye Kol Dayama ile (Pembe)

değerlendirme:
₺ 253.50

Mal
Mağazada

????Montajı Kolay-Aşağıdakiler için tüm araçları ve ayrıntılı talimatları sağlıyoruz you.No aşağıdakiler için gerekli ek araçlar assembly.It bu ofis koltuğunu evde kendiniz monte etmek kolaydır. ????Döner Tekerlekler-Sandalye 360 derece dönebilir.Tekerlekler sert zeminler, halı zeminler ve daha fazlası için uygundur, gürültüsüz döner ve zemini çizmez. ????Destekleyici Sırtlık-Açık örgü tasarımı nefes alabilen, iyi havalandırılmış bir sırtlık oluşturur, ancak esnek örgüsü ile sırt sırtınıza kalıplanır ve omurgayı hizalamaya ve basıncı ve kas yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olan daha destekleyici bir koltuk sağlar. ????Çok işlevli Mekanizma-pnömatik kontroller, Koltuğun kaldırılmasını veya indirilmesini kolaylaştırır.Sallanma modu sizi ağır işlerden rahatlatabilir, sallanmaya başlamak için kolu dışarı çekebilir ve durdurmak için içeri çekebilir.Bu sandalye 250 lbs'ye kadar destekleyebilir. ????Satın Aldığınızdan emin olun-Profesyonel bir müşteri hizmetleri ekibimiz var, bu nedenle herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Her zaman sizinleyiz.Renk : Pembe.

detaylı bilgi

Renk:
Pembe Malzeme

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.