• Taze
Youngtown # 12888 Kuvars DIY Duvar Saati Hareketi Mekanizması DIY Onarım Parçaları Değiştirme Kiti Süpürme Sessiz Hareketi Beyaz Mil, 3/8 İnç Maksimum Arama Kalınlığı, 43/64 İnç Toplam Mil Uzunluğu.(El Yok)

Youngtown 12888 Kuvars DIY Duvar Saati Hareketi Mekanizması DIY Onarım Parçaları Değiştirme Kiti Süpürme Sessiz Hareketi Beyaz Mil,

değerlendirme:
₺ 29.97

Mal
Mağazada

Tamir, değiştirme veya saat yapımı için iyi.Çapraz dikiş,üç boyutlu nakış,zanaat saati,çerçevesiz çizim saati vb. Için geçerlidir.Youngtown 12888 serisini çeşitli modellerde üretmektedir, boyutları doğrulamak için lütfen satın almadan önce bu hareketin boyutlarını kontrol edin.Hareketi toplam şaft uzunluğu 17mm (0.67 inç), iplik uzunluğu 9.5 mm(0.37 inç).Hareket 2-6 mm (5/64 - 15/64 inç) kalınlıktaki saat paneli için uygundur.Paket içeriği : Bir saat hareketi, bir Plastik yıkayıcı, bir Pirinç yıkayıcı ve bir Pirinç somun,özel olarak tasarlanmış koruma kutusu ve talimatları ile birlikte gelir.Normal sıcaklık Süpürme yanılmayla ±30 saniye sapma her ay özellikleri : tamir değiştirilmesi veya saat bir Malzeme yapmak için Uygun Kolay ve basit tasarım : plastik ve alüminyum İkinci El tek Pil : bir 1.5 V Karbon-çinko piller dahil değildir hareket : ().Lütfen Alkalin pil, Şarj edilebilir piller kullanmayın, harekete zarar verirler.Boyutlar : Kasa boyutu : yaklaşık. 55x55x16mm (2.2x2. 2x0. 65 inç) Paket içeriği : 1 x Kuvars saat hareketi 1 X Plastik yıkayıcı 1 X Pirinç yıkayıcı 1 X Pirinç somun.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.