• Taze
ST. LORIAN 16 adet Ahşap Boncuk Makinesi Boncuk Matkap Ucu freze kesicisi Seti 14-25mm Karbür Yönlendirici Bit Topu Bıçak ağaç işleme aleti Kiti (16 Adet)

ST. LORIAN 16 adet Ahşap Boncuk Makinesi Boncuk Matkap Ucu freze kesicisi Seti 14-25mm Karbür Yönlendirici Bit Topu Bıçak ağaç işleme

değerlendirme:
₺ 128.70

Mal
Mağazada

★The Boncuk Matkap araçları Alaşım Çelik malzeme tarafından yapılan, yüksek sertlik, kullanımda çok dayanıklı, korozyon direnci ve anti-pas. ★Farklı Boyutlarda Boncuk Kalıbı : 14/15/16/18/20/22 / 25mm.Perfert yapmak için farklı boyutlarda boncuklar için farklı boyutlarda kesici arasından seçim yapın. ★Kalite C-şekilli, çimentolu karbür kesici herhangi bir ahşabı hassas bir şekilde delin.Usta Knot ile mükemmel, Maun, Sandal Ağacı Kan, Gülağacı, ve böylece.En sert odunlar bile. ★Hafif el matkabı küçük ve taşınabilir, birçok alet çantasına sığabilir ve her yere götürmek uygundur.Lütfen nasıl kullanılacağına ilişkin açıklamayı görüntüleyin. ★Takı, DIY el sanatları,bilezikler, kolyeler, ev dekorları ve daha fazlası için sıcak bir hediye yapmak için Ahşap Boncuk Matkap Ucumuzu kullanın.Sevgiyle el yapımı olduklarında hediyeleriniz daha çok takdir edilecektir.Stil : 16 Adet.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.