• Taze
YHmall Böcek Netleştirme Böcek Cibinlik, 8x10 Metre Bahçe Kuş Netleştirme Haşere Bariyer Avcılık bitki örtüsü Örgü Netleştirme Korumak için Sebze Meyve Karşı Kuşlar Bugs (Beyaz)

YHmall Böcek Netleştirme Böcek Cibinlik, 8x10 Metre Bahçe Kuş Netleştirme Haşere Bariyer Avcılık bitki örtüsü Örgü Netleştirme Korumak

değerlendirme:
₺ 38.97

Mal
Mağazada

Uygun Boyut : 8ft x 10ft bahçe ağı alacaksınız.0.04 inç örgü sebzelerinizi koruyabilir pests.It gerektiği gibi diğer boyutlarda kesilebilir ve aşınmaz.Dayanıklı Malzemeler : Böcek ağlarımız, su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı, sağlam ve dayanıklı, kolayca yırtılmayacak, tekrar kullanılabilecek kadar yüksek kaliteli örgü kumaş ve PE malzemelerden yapılmıştır.Kapsamlı Koruma : Cibinlik, sebzeleri, bitkileri ve meyve ağaçlarını sineklerden, kuşlardan, eşekarısı, sivrisineklerden ve diğer zararlı maddelerden etkili bir şekilde koruyabilir insects.It yaz aylarında kullanım için çok uygundur.Hafif ve Nefes Alabilir : Bitki ağları çok hafiftir ve bitkilerin büyümesine müdahale etmez.Şeffaf kuş ağı, büyüme sürecini kontrol etmeye yardımcı olur plants.It nefes alabilir ve esnektir, doğrudan güneş ışığına izin verir.Samimi Hizmet : Her müşteriye en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışıyoruz.Bahçe netleştirme haşere bariyeriniz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size en kısa sürede cevap vereceğiz!.Bahçe ağları doğrudan mahsullerin üzerine yerleştirilebilir.Etkili sivrisinek, kuşlar ve küçük böcekler bile bitkileri korumak. 1.Cibinliği istediğiniz veya kullanıma uygun herhangi bir şekle kesin. 2.It yaz için mükemmeldir ve bahçede veya iç mekanlarda kullanılabilir. 3.Bahçe ağının şeffaf tasarımı yeterli güneş ışığı sağlayabilir ve suyun serbestçe geçmesine izin verecek kadar geçirgenliğe sahiptir. 4.Bahçe örgü ekranı oldukça sıkı dokunmuş, çözülmeyecek. 8 x 10 Fit.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.