• Taze
6 Paket 9.4 Tall Doğal Çam Ahşap Tripod Şövale Fotoğraf Boyama Ekran Taşınabilir Tripod Tutucu Standı & Ayarlanabilir Ahşap Tripod Masa Tutucu Standı için Tuval, Boyama Parti, Çocuk El Sanatları, Fotoğraflar (6)

6 Paket 9.4 Tall Doğal Çam Ahşap Tripod Şövale Fotoğraf Boyama Ekran Taşınabilir Tripod Tutucu Standı & Ayarlanabilir Ahşap Tripod Masa

değerlendirme:
₺ 47.97

Mal
Mağazada

????6 Paketi Ahşap Tripod Şövale Boyutu : 9.4 inç / 24 cm uzunluğunda ve 7.1 inç / 18 cm genişliğinde; Katlanabilir ve hafif, kolay ve saklamak için uygun. ????Bu ahşap şövalelerin rengi sadece sağlıklı Doğal çam ağacıdır, istediğiniz renge boyanması ve boyanması kolaydır, onlarla el sanatları projeleri yapabilirsiniz. ????Kaliteli, hafif, her biri için doğal çam ağacından yapılmış, uzun süre kullanım için sağlam, iyi ayağa kalkın ve işleri iyi tutun. ????Eğlence ve zevk : tuval ile eşleştirilmiş mini şövale, çocuklar için aktivite veya sanat partisi gösteren mini bir resim tutmak için uygulanabilir, onlara eğlenceli ve resim keyfi sağlar. ????Çok yönlü şövale : partiler, toplantılar, düğünler için iyi, masalara koyun ve misafirinize koltuklarını bildirin ya da kesinlikle besleyecekleri sevgi dolu bir hatıra bırakın[ Memnuniyet Garantisi - %100 Para İade Garantisi veriyoruz.].

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.