• Taze
T10 Led Ampul,Kısılabilir 6W Led Borulu Ampuller, 60 Watt Akkor Ampul Eşdeğeri, 3000K Yumuşak Beyaz, Şeffaf Cam, E26 Taban Lamba Ampulü, Dolap Vitrini vb. Için, 3 Paket. (Yumuşak Beyaz-6P)

T10 Led Ampul,Kısılabilir 6W Led Borulu Ampuller, 60 Watt Akkor Ampul Eşdeğeri, 3000K Yumuşak Beyaz, Şeffaf Cam, E26 Taban Lamba Ampulü,

değerlendirme:
₺ 77.10

Mal
Mağazada

Saving Enerji Tasarrufu : 6 Watt Vintage Boru Şeklindeki LED Filament Ampul Kısılabilir T30, Yumuşak Beyaz 3000 K,600 LM,120 V,Kısılabilir,E26,Göz bakımı ışığı, sadece sizin için çok parlak değil, çok sarı değil, rahat ve temiz bir sıcak beyaz yaratır. Quality Kalite : 360 derecelik ışın açısına sahip led aydınlatma ampulü, çok yönlü ışık verebilir, gecikmeden anında açılır, kurulumu ve kullanımı kolaydır. ♦ Kısılabilir : Modern LED dimmerlerle %100-10 arasında kısılabilir Pürüzsüz karartma yetenekleri uygun görünümü sağlar. BEAUTİFUL GÜZEL VİNTAGE tasarım - Klasik Edison tarzı led ampul!Bu ampul, yeni LED ve vintage Edison stilinin iyi bir kombinasyonunu sağlayan yenilikçi bir ampuldür. ♦ Bir Yıl Garanti : FFC, Ro HS sertifikalı, Cıva içermez, UV yok, titreme yok.Sorunsuz Garanti.Değiştirme için bize ulaşın.Eğer Hoşuna gitmezse Hiçbir Soru ile Para iadesi.Renk : Yumuşak Beyaz-6p.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.