• Taze
Semetall Kombinasyon Kam Kilidi 2 Paket Güvenlik Çinko Alaşım Şifre Kodlu Kilit Kutusu Dolap Çekmece ve Posta Kutusu için Kam (Siyah, 30mm)

Semetall Kombinasyon Kam Kilidi 2 Paket Güvenlik Çinko Alaşım Şifre Kodlu Kilit Kutusu Dolap Çekmece ve Posta Kutusu için Kam (Siyah,

değerlendirme:
₺ 237.90

Mal
Mağazada

[????ŞARTNAME] Silindir Uzunluğu : 30mm/1.2";Silindir Kalınlığı : 19mm/0.75";Çap : 30mm/1.2";Montaj Çapı : 38mm/1.5";Paket Ağırlığı : 260.4 g;Paket içeriği : 2 Paket. [????YÜKSEK FONKSİYON ] Bu kombinasyon kam kilidi, toplam 3 basamak ve 1000 olası şifre kombinasyonu ile anahtarsız ve şifre sıfırlanabilir. [????UYGULAMA ] Bu kombinasyon çekmece kilidi kapılar, dolaplar, çekmeceler, alet kutuları, posta kutuları vb.Için uygundur. [????NOT ] Bu kombinasyon kam kilidinin orijinal şifresi 0-0-0'dır. Kilidin arkasında bir delik var, deliğe küçük bir çubukla basabilir ve ardından yeni bir kod seçebilirsiniz. [????HİZMET ] Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize e-posta gönderin ve bunları sizin için çözmekten mutluluk duyacağız.Boyut : Siyah, 30mm / Renk : Siyah.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.