• Taze
El ve Ayaklar için Parafin Mumu Makinesi - Spa ve Artrit Tedavisi için Parafin Mumu ile 5000ML Kapasiteli Parafin Banyosu Makinesi-Ayak ve El Bakımı için Balmumu ısıtıcısı (Yeşil)

El ve Ayaklar için Parafin Mumu Makinesi - Spa ve Artrit Tedavisi için Parafin Mumu ile 5000ML Kapasiteli Parafin Banyosu Makinesi-Ayak

değerlendirme:
₺ 184.80

Mal
Mağazada

MÜKEMMEL HEDİYE - Parafin mumu salonlarda, kaplıcalarda ve masaj salonlarında çeşitli kullanımlara sahiptir.Sadece bu değil, tıp endüstrisinde ve evlerde de yaygın olarak kullanılmaktadır.Ayrıca, listenizdeki yaşlılar için sık sık kuru cilt inceltme problemini ve artrit problemini çözen mükemmel hediyelerdir. 5000 ML BÜYÜK KAPASİTELİ tasarım-Liflad parafin ısıtıcı makinesinin kompakt boyutu sayesinde, evde sıcak balmumu spasının keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.Büyük açılış tasarımı iç pot, ellerinizi, ayaklarınızı ve hatta dirseklerinizi yatıştırıcı bir tedavi için eritilmiş balmumuna daldırmanızı sağlar. 2 AYAR MODU-Hızlı ısıtma ve kendinden ayarlı mod, 113 ℃ ila 167 ℃ arasında uygun bir sıcaklık aralığı sunar.Hızlı ısıtma modunda sıcaklık 131 ℃ ile 194 ℃ arasında değişir.Hızlı öz bakım. 3 terapötik egzersizden önce veya fiziksel ve mesleki terapi sırasında. 4 hareket aralığını artırmak için. 5 tekrarlanan el yıkamadan kuruluğu gidermek için. 6 salon manikür ve pedikür veya kaplıcalarda parafin yüz bakımı için. 7. özellikle kışın soğuk elleri ısıtın.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.