• Taze
Kısa Kıvırcık insan saçı Peruk Siyah Kadınlar Için UDU Kısa Kıvırcık Peruk Patlama ıle Vurgulanan Kahverengi Karışık Renk Olmayan Dantel Tutkalsız Peruk Piyano Renkli Peruk Yan Kısmı Peruk (P 4/30)

Kısa Kıvırcık insan saçı Peruk Siyah Kadınlar Için UDU Kısa Kıvırcık Peruk Patlama ıle Vurgulanan Kahverengi Karışık Renk Olmayan Dantel

değerlendirme:
₺ 149.97

Mal
Mağazada

【Wıg Style】 - Bu bir kısa kıvırcık insan saçı peruk ile kadınlar için 3 C Kıvırmak, Tam ve Doğal, 8 inç kısa kıvırcık peruk hiçbiri dantel ön peruk, giymek kolay ve kaldırmak.Günlük kullanım için gerçekçi bir görünüm elde etmek isteyen insanlar için dostça. 【Peruk Rengi】 - Bu çok moda Karışık Kahverengi renkli peruk, bakire insan saçı kısa kahverengi peruk, Afrika kökenli Amerikalı için Piyano Kahverengi peruk vurgulamak, aynı zamanda bir Çikolata peruk insan saçı. 【Giyen Peruk】 - Stilist için vakti olmayan meşgul kadınlar tarafından giyilebilir; Günlük giyen peruk olarak anne için bir hediye olabilir; Herhangi biri için acil peruk olarak kullanılabilir occasion.It genç ya da Yaşlı, Siyah ya da Beyaz olursa olsun her kadın için bir peruk. 【Peruk Kapağı】 -1. Tüm kafalara uyacak şekilde ayarlanmış kayışlara ve iyi sabitlemek için taraklara sahip tam makine atkı kapağı.Tutkalsız peruk kapağı, böylece serbestçe takabilir veya çıkarabilirsiniz. 2.Kapak boyutu, ayarlanabilir kayışlara sahip orta boy (22 inç) olup, tüm farklı boyuttaki kafalara uyacak şekilde sızdırmazlığı ayarlanabilir.Koca kafa dostudur. 【Peruk Paketi】 - Bu peruk, bir peruk, bir saç filesi ve peruk bakımı broşürü de dahil olmak üzere birinci sınıf bir kutuda iyi paketlenmiştir.Kutuya uzun süre sıkıldığında, Paketi aldığınızda, önce peruğun doğal olmasına izin vermek için sallayabilir, sonra muhteşem bir stil elde edebilirsiniz.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.