• Taze
UPPAbaby Tam Boy Vista Bebek Bebek Arabası Aksesuar Paketi

UPPAbaby Tam Boy Vista Bebek Bebek Arabası Aksesuar Paketi

değerlendirme:
₺ 314.91

Mal
Mağazada

Taşıma, gidondan aşağıya asılır ve depolama ihtiyaçlarınız için derin ceplere sahiptir.
Bardak Tutucu / Aperatif Tepsisi / Taşıma-Tüm Paket.VİSTA / CRUZ ekli Snack Tray ile katlanır.
Carry All Ebeveyn Organizatörü, UPPAbaby Bebek Arabanız için en yeni aksesuardır.Taşıma, gidondan aşağıya asılır ve depolama ihtiyaçlarınız için derin ceplere sahiptir.
Yürümeye başlayan çocuğunuz için mükemmel atıştırma yüzeyi ve içecek tutucusu ile gezinirken küçüklerinizi memnun edin.VİSTA ve CRUZ modelleri ile uyumludur.
Özellikleri : Oluşan bardaklık Gömme kase kolay küçük eller tarafından UPPAbaby Bardak Tutucu VİSTA/CRUZ Snack Tray bağlı BPA ücretsiz katlanabilir Tamamlar scooping sağlar çeşitli boyutlarda ağızlıklı bardak ve meyve suyu kutuları uyar, Triton güvenli Sağlam inşaat bulaşık makinesi ve plastik Elverişli VİSTA tampon çıtası Eki oturana ve CRUZ arabası için adaptörleri içerir
Bu ideal hareket halindeyken bardak tutucu, bebek arabanıza sığar ve ekstra büyük kafein artışları da dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda içecekler tutar.
Özellikler :
Bebek arabası bardaklık takılıyken katlanabilir Bebek arabası çerçevesinin her iki tarafına kolayca takılabilir VİSTA, CRUZ ve MİNU modelleri için atıştırmalıkları tamamlamak üzere tasarlanmış sağlam Tritan ve plastik konstrüksiyon
.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.