• Taze
Qianglin Ev / Spor Dip İstasyonu Paralel Barlar, Fitness Dip Bar Push up Standları ile Spor Sapanlar Halat, Gücü Eğitim Vücut Geliştirme Kilo Kaybı için Fit (ABD Stok)

Qianglin Ev / Spor Dip İstasyonu Paralel Barlar, Fitness Dip Bar Push up Standları ile Spor Sapanlar Halat, Gücü Eğitim Vücut Geliştirme

değerlendirme:
₺ 33.60

Mal
Mağazada

♦ Ağır inşaat ve dayanıklı sapanlar.Çubukları tutarak bacak egzersizi yapmak.Kollarda, omuzlarda, göğüste, sırtta daha fazla kas çalıştırmaya ve gücü arttırmaya yardımcı olun. Grabbing Kavrama askılarındaki pedler konforu ve sürtünmeyi arttırır.Kompakt boyut daha az yer kaplar.Ayarlanabilir kavrama askıları, egzersiz yoğunluğunu düzenlemeye izin verir. ✔ Bu ağır hizmet tipi daldırma istasyonu, egzersizinizi düzenlemenize izin veren 2 ayarlanabilir sapanla donatılmıştır intensity.It kollarda, omuzlarda, göğüste ve sırtta daha fazla kas kullanmak ve gücü arttırmak için kullanılabilir. ✓ Çubukları tutarak bacak egzersizi de yapabilirsiniz.Sadece evde değil, evde de özgürce egzersiz yapabilirsiniz. playground.It ağır değil, böylece istediğin yere koyabilirsin. ♦ Ayrıca, kompakt boyutu diğer bazı egzersiz ekipmanlarından daha az yer kaplar.Şimdi bir tane almaktan çekinmeyin!.Açıklama : Bu ağır hizmet tipi daldırma istasyonu, egzersizinizi düzenlemenize izin veren 2 ayarlanabilir sapanla donatılmıştır intensity.It kollarda, omuzlarda, göğüste ve sırtta daha fazla kas kullanmak ve gücü arttırmak için kullanılabilir.Çubukları tutarak bacak egzersizi de yapabilirsiniz.Sadece evde değil, evde de özgürce egzersiz yapabilirsiniz. playground.It ağır değil, böylece istediğin yere koyabilirsin.Ayrıca, kompakt boyutu diğer bazı egzersiz ekipmanlarından daha az yer kaplar.Şimdi bir tane almaktan çekinmeyin.Kollar, omuzlar, göğüs özellik : quality Heavy Marka yeni ve yüksek-görev inşaat ve dayanıklı daha fazla kas yapmaya bars Help tutarak bacak egzersizleri slings Doing ve gücü arttırmak, barlar arasında askılar konfor ve friction Compact boyutu daha az space Adjustable kapma askılar egzersiz intensity Specification düzenlemek için izin alır artırmak : 22.5 kapma sapanlar Malzeme : Q235 çelik, PVCUpper parçası boyutu : 21" x 21" (Lx W) Alt kısmı Boyutlar : 6" x 27" (Lx W) Uzunluğu : " - 30"en dar alan kapma üzerinde back Pads : 330 LBProduct 17"yükseklik : 37.5"Ağırlık Kapasitesi : 1x f station2x askılar daldırma Vardır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.