• Taze
ROSHWEY köy ışıkları, 6 paket güneş çit ışıkları ile 9 LED su geçirmez açık oluk ışıkları için saçak bahçe peyzaj Yard (sıcak beyaz)

ROSHWEY köy ışıkları, 6 paket güneş çit ışıkları ile 9 LED su geçirmez açık oluk ışıkları için saçak bahçe peyzaj Yard (sıcak beyaz)

değerlendirme:
₺ 119.97

Mal
Mağazada

????【BENZERSİZ tasarım】 Ufo'dan esinlenen bu arka bahçe ışıkları benzersiz şekli, bir çit, saçak, duvar veya bulunduğunuz diğer yerlere inen bir UFO gibi görünür installing.It eviniz veya havuzunuz için çok ideal bir dekoratif ışıktır. ????【YÜKSELTİLMİŞ 9 LED güneş ışığı】 Daha büyük güneş panelleri ve 1.2 V 1600m Ah şarj edilebilir pil ile en yeni 9 LED güneş çit ışıkları, şarj verimliliği eski güneş oluk ışıklarından daha yüksektir.Tam şarj olduğunda geceleri 8-10 saate kadar çalışma süreleri. ????【2 FARKLI KURULUM YÖNTEMİ】 Bu oluk ışığı duvara veya yola tek braketle (uzun veya kısa) sabitlenebilir, güneş güverte ışıkları da çit veya oluk üzerine iki kez kırpılabilir brackets.No can sıkıcı teller veya adaptörler gerekli. ????【DAYANIKLI. 2. UFO esinlenerek, bu güverte ışıkları benzersiz şekli bir çit, saçak, duvar veya başka yerlerde iniş bir UFO gibi görünüyor;. 3. Daha büyük güneş panelleri ve 1.2 V 1600m Ah şarj edilebilir pil ile en yeni 9 LED oluk ışıkları.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.