• Taze
Karayolu Kazıklar Footpeg Krom için 1.25 Motor Koruma-Tri Glide Sportster Electra Yol Glide Yol Kral Sokak Glide (Gümüş)

Karayolu Kazıklar Footpeg Krom için 1.25 Motor Koruma-Tri Glide Sportster Electra Yol Glide Yol Kral Sokak Glide (Gümüş)

değerlendirme:
₺ 188.97

Mal
Mağazada

[UYARI] : Lütfen KONDUONE mağazasından gerçek ürün satın alın, 12 ay garanti, gerçek endişesiz alışveriş deneyimi sunuyoruz. [Paket İçerir] : 1 çift Motor Koruma Karayolu Ayak peg ( Sol ve Sağ) + Allen Anahtarı Seti. [Ayarlanabilir] : Dayanıklı kauçuk insert ile mükemmel krom kaplamalı ağır hizmet ürünü.Ayak dayanağı döner, bu da onu herhangi bir açıya ayarlanabilir hale getirir. [Kalite Güvenceli] : Harley-Davidson motosikletlerinde yaygın olarak bulunan 1"-1.25" motor korumalarına uyacak krom otoyol mandalları.Uygun bir uyum ve kolay kurulum için doğrudan değiştirme. [Uyumlu] : 2004 için - 2014 Harley-Davidson 883 V-Rod,Tri Glide,Street Rod,Street Glide,Sportster,Sportster 1200,Softail,Sekiz Yetmiş İki,C Rocker,Rocker,Road King,Road Glide,Gece Treni,Gece Çubuk Özel,883 Demir,Heritage Softail,Kırk,Fatboy Lo,Fatboy,Electra Glide,Dyna,5500,Çapraz Kemikler,siyah çizgi ve Uygun.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.