• Taze
RiToEasysports 4 Adet RC Yarış Lastikleri, 1/10 RC Tekerlekler ve Lastikler 1.9 in Şişme Uzaktan Kumanda Modeli Tırmanma Araba ile Uyumlu SCX10 TRX4 (Mavi)

RiToEasysports 4 Adet RC Yarış Lastikleri, 1/10 RC Tekerlekler ve Lastikler 1.9 in Şişme Uzaktan Kumanda Modeli Tırmanma Araba ile Uyumlu

değerlendirme:
₺ 146.10

Mal
Mağazada

¡¾Suit İçin¡¿Çapı : Yaklaşık. 120mm / 4.7 in, Genişlik : Yaklaşık. 40mm / 1.6 in, Uygun Modeller : 1/10 uzaktan kumanda araba tırmanma araba SCX10 TRX4 TRX6 D90 ve diğer 1/10 modelleri. ¡¾Feature¡¿Bu ürün, 120 mm çapında ve pompalı 1.9 inçlik şişirilebilir bir lastiktir.Lastik kaplamasının şeklini iyileştirin ve uzaktan kumandalı aracın kavrama yeteneğini geliştirin. ¡¾Function¡¿Şişirilebilir lastikler, şok emme kabiliyetini etkili bir şekilde artırabilir, kavrama kabiliyetini artırabilir ve lastiğin sığlaşma kabiliyetini artırabilir. ¡¾Kullanım Pratiği¡¿4 adet lastik ve bir Şişirme ile, kullanım ve değiştirme ihtiyaçlarınızı çok pratik bir şekilde karşılayabilir. & iexcl; & atilde; Mükemmel Değiştirme & iexcl; & atilde; büyük işçilik, eski biri için mükemmel bir yedek ve uzun bir servis ömrüne sahiptir.Uzun servis ömrü ve daha iyi çalışma performansı sağlamak için orijinal hasarlı parçaları değiştirin.Suit İçin : Çap : Yaklaşık. 120mm / 4.7 in, Genişlik : Yaklaşık. 40mm / 1.6 in, Uygun Modeller : 1/10 uzaktan kumanda araba tırmanma araba SCX10 D90 ve diğer 1/10 modelleri.Özelliği : Bu ürün bir 1.9‑inç şişme lastik ile bir çapı 120mm ve bir pompa.Lastik kaplamasının şeklini iyileştirin ve uzaktan kumandalı aracın kavrama yeteneğini geliştirin.Fonksiyon : Şişirilebilir lastikler, şok emme kabiliyetini etkili bir şekilde artırabilir, kavrama kabiliyetini artırabilir ve lastiğin sığ kabiliyetini artırabilir.Kullanımı Pratik : 4 adet lastik ve bir Şişirme ile, kullanım ve değiştirme ihtiyaçlarınızı çok pratik bir şekilde karşılayabilir.Mükemmel Değiştirme : Mükemmel işçilik, eski için mükemmel bir yedek ve uzun bir servis ömrüne sahiptir.Uzun servis ömrü ve daha iyi çalışma performansı sağlamak için orijinal hasarlı parçaları değiştirin.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.