• Taze
Tacray Karabina Küçük Anahtarlık Bıçağı, Değiştirilebilir Keskin Bıçaklı ve Hızlı Serbest Bırakma klipsli Titanyum EDC, Çok Amaçlı anahtarlık Şişe Açacağı, Kolay Taşıma Sırt Çantası Tokası.

Tacray Karabina Küçük Anahtarlık Bıçağı, Değiştirilebilir Keskin Bıçaklı ve Hızlı Serbest Bırakma klipsli Titanyum EDC, Çok Amaçlı anahtarlık

değerlendirme:
₺ 89.97

Mal
Mağazada

【Tüm Titanyum Malzemeyi Yükseltin】 - Bu karabina anahtarlığının tümü , mükemmel ısı direnci, mukavemet, şekillendirilebilirlik, korozyon direnci, biyouyumluluğa sahip Orijinal Ti-6 AL-4 V Titanyum Alaşımından yapılmıştır. 【Çok Fonksiyonlu Tasarım】 - Bu sadece bir anahtarlık değildir.Bir şişe açacağı ile donatılmış, tek elle açma işlevine sahiptir ve kutular, karton, halatlar, alçıpan, kauçuk, halı, deri, pvc levha, alüminyum levha, yumuşak metal, borular vb.Dahil olmak üzere çeşitli günlük ev ve dekorasyon malzemelerini kesmek için çok uygundur. 【Anti-Kayıp Tasarım】 - Özel olarak tasarlanmış güvenlik yapısı, anahtarın tekrar kaybolmamasını sağlar ve tüm parçalar, yay ile titanyum gövdesi arasında en iyi hassasiyeti ve mükemmel uyumu elde etmek için sayısal kontrol (Bilgisayarlı Sayısal Kontrol) ile üretilir. 【Rahat Kullanım】-Bu çok fonksiyonlu anahtarlık, kemer halkalarına, sırt çantasına vb. Takılması kolaydır, hızlı serbest bırakma yayı her gün en rahat kullanımı sağlar.(Lütfen dikkat : Bıçak kullanılmadığında daima açma düğmesini kilitleyin). 【Satın Alma ipuçları】 - Herhangi bir sorun varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve hemen halledeceğiz.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.