• Taze
YYDD Vintage Salon Koltuğu Hidrolik Güzellik Ekipmanları, Berber Koltuğu, Siyah PU Deri Sanat Koltuğu, Uzanmış / Ayarlanabilir Yükseklik, Saç Stilisti için Kaldırma Hidrolik Yağ Pompası (Maksimum Yük Kapasitesi 420 lbs)

YYDD Vintage Salon Koltuğu Hidrolik Güzellik Ekipmanları, Berber Koltuğu, Siyah PU Deri Sanat Koltuğu, Uzanmış / Ayarlanabilir Yükseklik,

değerlendirme:
₺ 64.50

Mal
Mağazada

Kuaför salonları, güzellik salonları, dövme salonları vb.Için uygundur., modern elemanları ile klasik tasarım, uzun ömürlü, ince işçilik ve yüksek güvenilirlik, insan sırt şekli için uygundur. 100 Polivinilklorid (PVC) Sentetik Deri - Dokulu ve saten kaplamalı, su geçirmez, leke tutmaz ve temizlenmesi kolaydır, HDF dolgulu köpük - ekstra konfor katar.Devirme sırtlığı tamamen 135 ° ' ye kadar eğilir, geniş bir ayar aralığına sahiptir (sırtlık, bir gaz yay kilidi ile birkaç tutma konumuna kolayca ayarlanabilir) Tüm sandalye, yüksek mukavemetli aşınma direncini sabitlemek için standart donanımı benimser. ◆ [Düşünülemez Konfor] Koltuk, iyi esnekliğe sahip yüksek yoğunluklu bellek süngerinden yapılmıştır.Koltuk arkalığı ergonomi teorilerine ve optimizasyon teorisine dayanarak tasarlanmıştır ve intervertebral disk basıncını azaltabilir. ◆◆◆◆◆ (. ♥ ♥ ♥ ) ((. ♥ ♥ ♥ ) Vintage ve sanatsal bir salon koltuğu mu arıyorsunuz? (. ♥ chair♥) chair "Bu sandalye salonunuzun krallarını ve kraliçelerini oturtmak için yapıldı!"Sadece zarif bir görünümle değil, aynı zamanda mükemmel kalite, dayanıklılık ve konforla da tasarlanmıştır. Loving Sevgi dolu güzelliğin kalbi her yerde var, bu vintage salon sandalyesinin müşterilerinizin enfes metamorfozuna tanık olmasına izin verin! ◆◆◆◆◆ (. ♥ ♥ ♥ ) Features Özellikler : Doğru iğne hareketi + ince PU, titiz.Elastik pamuk yastık + hassas dikiş.Kaldırma hidrolik yağ pompası, rulman 200 kg, süper dayanıklı, güvenli ve secureİn hattı ile Asya ' In ' biyonik eğrisi tasarım mükemmel arka uyuyor, yapma insanlar hissediyorum daha comfortable Specifications : Durum : Yenİmalzeme : yüksek kaliteli PU malzeme : (. ♥ ♥ ♥ ) Worry Endişesiz alışveriş, %100 kalite güvencesi, satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.Kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize ulaşın ve biz 12 saat içinde cevap verecektir.Each Her müşterinin alışveriş deneyimine değer veriyoruz.Eğer memnun iseniz, gerçek geribildirim bırakın lütfen.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.