• Taze
Mimoglad Ev Ofis Koltuğu, Ergonomik Masa Koltuğu, Bel Desteği ve Flip-up Kollu Bilgisayar Koltuğu, Nefes Alabilen Cilt Dostu Örgülü Döner Görev Koltuğu (Siyah)

Mimoglad Ev Ofis Koltuğu, Ergonomik Masa Koltuğu, Bel Desteği ve Flip-up Kollu Bilgisayar Koltuğu, Nefes Alabilen Cilt Dostu Örgülü Döner

değerlendirme:
₺ 447.00

Mal
Mağazada

【Çoklu Ayarlanabilirlik】 - Masa sandalyesinin yüksekliği boyunuza uyacak şekilde ayarlanabilir, kolçak kollarınızı desteklemek veya saklamak için ayarlanabilir ve bel desteği belinizi desteklemek için ayarlanabilir.Bilgisayar koltuğu, yalnızca sizin için tasarlandığı gibi ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyabilir. 【Kapsamlı Destek Sağlayın】 - Ev ofis koltuğunun bel desteği ve tıkalı yastığı, iyi bir şekilde desteklenmenizi sağlar, yorgun hissetmeden çalışmaya odaklanmanıza ve verimliliğinizi artırmanıza olanak tanır. 【Terden Uzak Durun】 - Örgü malzemesi ter ve ısının hızlı bir şekilde dağılmasını sağlar, böylece artık giysilerinize yapışmanın utancından endişelenmezsiniz, sadece rahatlığın tadını çıkarın. 【En Son Ergonomik Tasarım】 - En son araştırma sonuçlarımız size mükemmel bir sürükleyici deneyim sunar.Ergonomik ofis koltuğu sırt eğrinize çok iyi uyuyor, size rahatlık veriyor ve hedeflerinize odaklanmanızı sağlıyor. 【Sırt Ağrısından Uzak Durun】— Ofis çalışanları hakkında derinlemesine bir araştırma yaptık ve yaygın bel hastalıkları için sandalyede birçok optimizasyon yaptık, bu da sırt ağrısı olmadan uzun süre çalışabilmenizi sağlar. 【Güvenli ve Güvenilir】 - Ergonomik masa sandalyesi, yüksek yük taşıma tabanı ve gaz asansörü ile donatılmış çevre dostu malzemelerden yapılmıştır cylinder.It BIFMA testini geçtik. [Endişesiz Servis] — Size endişe vermeyen 1 yıllık iade ve değişim hizmeti ve 5 yıllık garanti hizmeti sunuyoruz.Elimizden geleni her müşteri karşılamak için çalışıyoruz ve her zaman size yardıma hazırız.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.