• Taze
HENX 16-İnç Akülü çim Biçme Makinesi 40 V Max Lityum-iyon, 3-in-1 Fonksiyonu, 7 Güverte Yüksekliği, 5.0 AH Pil Dahil (Yeni Sürüm)

HENX 16-İnç Akülü çim Biçme Makinesi 40 V Max Lityum-iyon, 3-in-1 Fonksiyonu, 7 Güverte Yüksekliği, 5.0 AH Pil Dahil (Yeni Sürüm)

değerlendirme:
₺ 539.97

Mal
Mağazada

Çim koşullarına bağlı olarak, bu 5. ???? 【FIRÇASIZ MOTOR】 : Daha az titreşim ve daha düşük gürültü, ailenizi veya komşularınızı rahatsız etmekten endişe etmeden biçmenizi sağlar.Fırçalanmış motorlarla karşılaştırıldığında, fırçasız motorun karbon fırçası yoktur, kıvılcımlardan ve karbon fırçanın aşınmasından kaçınır, akülü çim biçme makinesine daha uzun servis ömrü ve düşük maliyetli bakım sağlamak için daha soğuk çalışır.Santrifüj bıçağı tarafından üretilen kuvvetli rüzgar, %95'in üzerindeki çimleri toplama torbasına kolayca süpürebilir. ???? 【VERİMLİ BİÇME ve 16 inç KESME GÜVERTESİ】 : Optimize edilmiş bir manganez çelik bıçakla donatılmış çim biçme makinesi, 16" genişliğinde net bir yolu hassas bir şekilde keser.Makine 35 lbs ağırlığında, çok hafif ve çekmesi ve itmesi kolay, bahçenizi daha kolay ve Yorulmaz hale getiriyor.Özel kenardan kenara taraklar, kenarlara yakın biçme sağlar ve bu da tekrarlayan budamayı azaltabilir.Kolay çim kupürleri bertarafı için 9.KAPSAM : Onaramazsak, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz.9 gal'lik (45 L) bir çim toplayıcı ile donatılmıştır. ???? 【40 V YÜKSEK PERFORMANSLI PİL】 : Akülü çim biçme makinesi maksimum güçlü 40 V 5.0 Ah pillere sahiptir.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.