• Taze
Mavi Kristal Sır Seramik Mozaik Yer Karoları Banyo Karoları Yüzme Havuzu Mozaik Porselen Banyoları Balık Havuzları Akdeniz Tarzı Kaymaz Mozaik (0.492ftx0. 492ft, TCJ4804 Örnek)

Mavi Kristal Sır Seramik Mozaik Yer Karoları Banyo Karoları Yüzme Havuzu Mozaik Porselen Banyoları Balık Havuzları Akdeniz Tarzı Kaymaz

değerlendirme:
₺ 26.70

Mal
Mağazada

Ürün iki boyuta ayrılmıştır.Küçük parçacıklar 0. 082ftx0.082ft'dir.Büyük parçacıklar 0. 157ftx0.157ft'dir.11 Tabletlik bir kutu, 1 kutunun kullanılabilir alanı 10.56 metrekaredir.Ürün 1200°C'de ateşlenir ve güçlü sertlik, aşınma direnci, korozyon direnci, donma direnci ve ısı direncine sahiptir.Sırlı yüzey exquisite.It fırın değişim prosesi ile işlenir ve durable.Do solmaz.Ürünün arkası kolay inşaat için bir ızgara bağlantısıdır ve asfaltlama için çimentoya ihtiyaç vardır.Yüzme havuzu, balık göleti, spa, banyo veya Akdeniz tarzı oda duvarı ve zemini için uygundur.Uygun fiyatlı, güzel ve pratik.Müşteri ürünün kalitesini ve rengini onaylayamazsa, müşteri önce aynı model örneğini satın alabilir.Örnek, bir ürünün yaklaşık dörtte biridir.Çünkü ürün birkaç renkten oluşan bir karışımdır.Numuneler rastgele kesilir, bu nedenle her numunenin renk dağılımı resimle tam olarak aynı değildir.Küçük bir fark var, ve ben anlamak için umut!Müşteri ürünün uygun olduğunu onayladıktan sonra toplu olarak satın alın!.Aşınma direnci, korozyon direnci, donma direnci, ısı direnci ve diğer özellikler.Yüzey çok güzel sırlanmış.Ürünün arkası, montajı kolay ve çimento döşemesi gerektiren bir ağ bağlantısına sahiptir.Yüzme havuzları, balık havuzları, kaplıcalar, banyolar veya Akdeniz tarzı duvarlar ve zeminler için uygundur. 1ftx1ft TCJ4804. 1ftx1ft TCJ4802. 1ftx1ft TCJ4849. 0. 98ftx0. 98ft TCJ2530. Akdeniz tarzı mavi mozaik karolar.Mavi Gökyüzü.Güney İtalya Ayçiçeği çiçekleri güneşte altın akıyor.Mavi daha klasik bir Akdeniz renk kombinasyonudur.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.