• Taze
Kapalı TV Anten Yükseltici, 25dB Yüksek Kazançlı Yükseltici, Düşük Gürültü/Pikselli Yükseltici Sinyal Yükselticiyi Temizler, Ayarlanabilir dB ve Zamanlayıcı, USB Kablosu Güç Kaynağı (Beyaz)

Kapalı TV Anten Yükseltici, 25dB Yüksek Kazançlı Yükseltici, Düşük Gürültü/Pikselli Yükseltici Sinyal Yükselticiyi Temizler, Ayarlanabilir

değerlendirme:
₺ 44.97

Mal
Mağazada

【Satın Almadan Önce】 : Lütfen bölgenizdeki sinyal gücünü kontrol edin : green Çok sayıda yeşil kanal mevcutsa, güçlendirici kullanmanızı önermeyin. ♦ Çok sayıda sarı veya turuncu kanal mevcutsa, zayıflamış sinyalleri artırmak için bir amplifikatör eklemenizi öneririz. 【d B Ayarlayıcı ve Zamanlayıcı】 : Amplifikatörün ayarlanabilir bir DBİ alıcısı vardır, TV'nizin en iyi sinyal alım durumunu bulmasına yardımcı olmak için TV anten amplifikatörü db'yi ayarlamak için sola ve sağa dönebilirsiniz.Amplifikatör dijital zaman göstergesi İle de sizi ve ailenizi görme koruyabilirsiniz herhangi bir zamanda, TV izleme süresini kontrol edebilirsiniz. 【SİNYAL GÜÇLENDİRİCİ】 : Amplifikatör dahili 4 G LTE Filtresi, 3 G ve 4 G kablosuz sinyalleri engeller, net pürüzsüz görüntüler ve kararlı kanal alımı için düşük güçlü bulanık veya pikselli kanalları temizler.kazancı 0db'den 25db'ye ayarlamak için 2 vardiyalı güçlendirici, sinyal bırakma ve pikselleşmeyi azaltmak için en düşük gürültü rakamı. 【Kolay Kurulum】 : Amplifikatörü antene ve TV'ye veya STB kutusuna bağlayın, ardından güç almak için USB portuna takın, HD dijital TV anten amplifikatörü yükseltilmemiş kapalı tv antenleriyle çalışır.Alınan kanal sayısı çevrenize ve yayın kulelerinden ne kadar uzakta olduğunuza bağlı olarak değişecektir. 【Lütfen Dikkat】 : Eviniz yayın kulesine çok yakınsa ve sinyal zaten çok güçlüyse, bu amplifikatörü/güçlendiriciyi kullanmanızı önermiyoruz, istasyonlarınız tv kulelerinden uzaksa, bu amplifikatörü kullanabilirsiniz, bu Güçlendirici yeni sinyaller ekleyemez, ancak siz ve vericiler arasındaki engellerle zayıf / orta sinyalleri artırabilir.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.