• Taze
MMOQAZL yapboz bulmacalar Yetişkinler için 1000 Parça NBA Basketbol Takımı eğitici oyuncak Eğlence DIY Oyunu Hediye yapboz testereleri?

MMOQAZL yapboz bulmacalar Yetişkinler için 1000 Parça NBA Basketbol Takımı eğitici oyuncak Eğlence DIY Oyunu Hediye yapboz testereleri?

değerlendirme:
₺ 76.50

Mal
Mağazada

Bu akrabalar, arkadaşlar, sevenler, çocuklar ve ebeveynler için mükemmel bir hediye. Kalite boyutu wood Finished yüksek 1000 Parça Yapboz Puzzle Material benım Ürün Açıklaması : özellikler : : : 75 X50cm Packing Listesi : (toplu Olarak) Bölüm bulmaca su geçirmez ahşap 1000 adet 1 1 X : 1 HD büyük poster1 X bölüm board1 X boşluk card1 X yapıştırıcı toz(bulmaca tamamlandığında, tutkal tozu ve su karışımı, ve sonra yapbozun her bir parçası 1 X saklama çantası (rastgele renk) Bulmaca tipi : Film bulmaca, Soyut bulmaca çözmek için bulmaca arkasına uygulayabilirsiniz) 1 karikatür Anime Yapboz, Manzara Yapboz Bulmaca, Hayvan bulmaca, Yaratıcı bulmaca, Dünya yağlı Boya puzzle Reminder.

detaylı bilgi

1000 Parça Bilmecenin :
Malzeme:
yüksek kaliteli ahşap
Bitmiş boyut:
75X50cm
Ambalaj Listesi:
1000 adet ahşap su geçirmez Bölme bulmaca (toplu olarak) :
1X1:
1 HD büyük poster
1 X bölme kartı :
1 X boşluk kartı :
1 X tutkal tozu (Bulmaca tamamlandığında, tutkal tozu ve suyu karıştırabilir ve ardından bulmacanın her bir parçasını düzeltmek için bulmacanın arkasına uygulayabilirsiniz) :
1 X saklama çantası (rastgele renk) :
Bulmaca türü:
Film bulmaca, Soyut bulmaca, Çizgi film Anime bulmaca, Peyzaj Yapboz Bulmacalar, Hayvan bulmaca, Yaratıcı bulmaca, Dünya Yağlı Boya bulmaca
Anımsatıcı:
1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 0.5-2 cm ölçüm sapmasına izin verin, teşekkür ederim. :
2. Farklı ekran ve ışık efektleri nedeniyle, ürünün gerçek rengi resimde gösterilen renkten biraz farklı olabilir, anlayışınız için teşekkür ederiz. :
3. Çok iyi pack ediyoruz. Ürün hasar veya çizikler hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu ürün fabrikadan ayrılmadan önce sıkı test, muayene ve paketleme geçirmiştir, lütfen satın aldığınızdan emin olun!AZLNRMU :
store Benim mağaza hoşgeldiniz, ben mutlu bir alışveriş diliyoruz! :

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.