• Taze
JOSDİOX Toplu Fermuarlar # 3 Naylon fermuarlar tarafından Bahçesinde ile 15 pcs Otomatik Kilit Yüklü Fermuar Sürgü ve 15 pcs Beyaz Çeker 5.0 Metre Uzun Beyaz Fermuar için Dikiş El Sanatları Bages.

JOSDİOX Toplu Fermuarlar 3 Naylon fermuarlar tarafından Bahçesinde ile 15 pcs Otomatik Kilit Yüklü Fermuar Sürgü ve 15 pcs Beyaz Çeker

değerlendirme:
₺ 44.97

Mal
Mağazada

★Naylon bobin dişleri ve 15 adet metal kilitlenebilir fermuar sürgüsü ve çekişi ile 3 numaralı avludaki fermuarlar, fermuarın baş ağrısı yok sliders.to kendi fermuarınızı yapın; Dikiş için boyuta kesilmiş uzun fermuarlar; Dayanıklı ve sağlam; İç ve dış mekan kullanımı için uygun; Makinede yıkanabilir ve kurutulabilir; Solmaz ve takılmazdır. ★Fermuar tamir takımı : Giyim, döşeme ve DIY işçiliği onarımı için avluda 3 fermuar; Kalem kutusu , yastıklar, koltuk minderleri, yorgan fermuar kapakları veya slipcovers için uzun döşeme fermuarı; Dikiş cüzdanları ve elbiseler için sürekli fermuarlar. ★Sürekli fermuar # 3 elle veya dikiş makinesiyle kurulumu kolaydır; Kumaş, tuval, vinil ve deri ile uyumlu uzun fermuarlar; Fermuarlanması ve açılması kolaydır; Kısaltmak için kesilebilen avlu #3 tarafından sürekli fermuar. ★Dikiş başlayanlar ve profesyoneller için Fermuar uzun rulo, butik sahipleri, moda tasarımcıları, terziler, ve DIY hobi; Naylon fermuar bobin hantal veya sert olmasa da güçlü malzeme ile yapılan. ★Fermuar bant bahçesinde tarafından #3 kesmek için boyutu; 5 metre,5.47 metre veya 16 metre beyaz uzun fermuar ile 15 önceden yüklenmiş sürgü; Fermuar bant genişliği : 1.0 inç,bobin diş genişliği : 0.15 inç.çekme uzunluğu ile fermuar kafası : 0.79 inç.Renk : 3 # beyaz 5 Y.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.