• Taze
Büyük Kat Bulmaca, 48 pcs Hayvan Şekilli yapboz bulmacalar, Yürümeye Başlayan Oyunları ve Hediyeler için Çocuklar Yaş 3 Yıl ve Yukarı, en İyi için Aile Oyun Koleksiyonu Yeni Yıl Noel Doğum Günü Çocuk Hediyeler (Balina)

Büyük Kat Bulmaca, 48 pcs Hayvan Şekilli yapboz bulmacalar, Yürümeye Başlayan Oyunları ve Hediyeler için Çocuklar Yaş 3 Yıl ve Yukarı,

değerlendirme:
₺ 50.97

Mal
Mağazada

【Güzel Hayvanlar şekilli Bulmaca】 Hayvan zemin bulmacası, çocukların bir araya getirmesi kolay 48 ekstra kalın karton parçası içerir; bitmiş bulmaca güzel hayvan şeklini gösterir.4-8 yaş arası çocuklar için bulmacalar. 【Hassas ve Büyük Boy】 Her parça benzersiz ve mükemmel cut.It hassasiyetle üretilmiştir ve mükemmel uyum sağlar.Boyut 44. 2x24.4 inçtir(113x62cm). Diğerlerinden daha büyüktür, bu da çocukların kit bulmacalarını kaybetmelerini zorlaştırır. 【Eğitim Faydaları】 Güçlü problem çözme becerileri geliştirir ve el-göz koordinasyonunu geliştirir.Özgüven geliştirir ve dokunsallık geliştirir.Yaşam, sosyal, düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirir. 【Aile Etkileşimi】 Oynama ve öğrenme sürecinde aile mutluluğunun keyfini çıkarın.Yoğun iş dışında çocuklarla yapboz bulmacalar oynamak, çocukların büyümesine eşlik etmenin ve çocuklukları için renkli rüyalar yaratmanın iyi bir yoludur. 【Güvenlik ve Yüksek Kalite】 Bu zemin bulmacalarının tüm köşeleri keskin köşeler olmadan dikkatlice işlendi ve düzenli olarak güvenlik tesred, uluslararası oyuncak güvenliği düzenlemeleri yapıldı.4-8 yaş arası çocuklar için zemin bulmacaları. balina bulmaca çocuklar.3-5 yaş arası çocuklar için zemin bulmacaları. 【Çocuklar için İdeal Hediye】 Bebekler çocuklar için bulmacalar çocuklar doğum günü, Noel, Yeni yıl veya tatiller için harika hediye seçenekleridir.Bu bulmaca, çocukların konsantrasyon ve yaratıcılık gibi becerilerini geliştirebilir.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.