• Taze
Safeware (500 Adet) - Orta Ağırlık Ayrı Ayrı Sarılmış Beyaz Plastik Kaşık-Parti, Barbekü, Piknik, Ev, Ofis, Restoran Kullanımı için idealdir.

Safeware (500 Adet) - Orta Ağırlık Ayrı Ayrı Sarılmış Beyaz Plastik Kaşık-Parti, Barbekü, Piknik, Ev, Ofis, Restoran Kullanımı için idealdir.

değerlendirme:
₺ 68.97

Mal
Mağazada

????YÜKSEK KALİTELİ PLASTİK ÇATAL BIÇAK TAKIMI.Bunlar elinizde önemli hisseder ve yemekler, tatlılar, salatalar, atıştırmalıklar ve en sevdiğiniz etleri yemek için iyi performans gösterir.Maksimum rahatlık için tamamen tek kullanımlık güvenli geri dönüştürülebilir plastikten yapılmıştır. ????Ziyafet, büyük akşam yemeği, parti veya çok sayıda konukla başka bir etkinlik için BÜYÜK 500 PAKET.Bu, ana yemek, salata ve tek kullanımlık gümüş eşyaların mükemmel seçimi için size bol miktarda verir. ????Yoğun yaşam tarzınız için nihai kolaylık.Çatal bıçak takımlarını yıkamak zorunda kalmadan hızlı yemek yemek istediğiniz ev ve aile için idealdir.Arkadaşların geldiği zamanlar için harika.Herkese yetecek kadar gümüşün olacak.Genellikle eğlenceli gruplarla ilişkili stres ve endişeyi azaltır. ????Mükemmel orta ağırlıkta plastik çatal bıçak takımlarının bu toplu seçimiyle paradan tasarruf edin. ????Yemek hazırlayan veya misafirleri eğlendiren herkes için harika bir hediye fikri.Doğum günü, tatil veya Noel için düşünceli bir hediye.Birçok kişi bunları düğün resepsiyonları ve yıldönümü partileri için satın alır.Arka bahçedeki Barbekü ve spor etkinliği tailgating için gerekli.Bu Kaşıklar, paket servis restoranları, stadyumlar, açık hava barbeküleri ve daha fazlası için mükemmeldir, bu kaşıklar servis ihtiyaçlarınızı aşacaktır!Herhangi bir bulaşık yıkama ihtiyacını rahatça ortadan kaldırmak ve aileniz, arkadaşlarınız veya diğer önemli görevlerle birlikte olmak için zamanınızı boşaltmak için bunları kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği veya tatlılar için kullanın.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.