• Taze
Çocuklar için BRAPİLOT Görsel Zamanlayıcı Öğretmen Sınıfı, Geri Sayım Saati, Öğretim için Zaman Yönetimi Aracı (kırmızı)

Çocuklar için BRAPİLOT Görsel Zamanlayıcı Öğretmen Sınıfı, Geri Sayım Saati, Öğretim için Zaman Yönetimi Aracı (kırmızı)

değerlendirme:
₺ 59.97

Mal
Mağazada

✔ Çocuklar için Görsel Zamanlayıcı - Bu BRAPİLOT Görsel Zamanlayıcı, ne kadar zamanlayıcının kaldığına dair sezgisel bir görsel yol sağlar, çocuklar, küçük öğretmenler veya otizmli çocuklar için mükemmel bir zaman yönetimi aracıdır. Use Kullanımı Kolay - Bu BRAPİLOT görsel geri sayım sayacını kullanmak çok kolaydır, Sadece Renkli Diski orta düğmeyi kullanarak istediğiniz zamana saat yönünde çevirin.zaman dolduğunda, Renkli Disk kaybolduğunda uyarı zili söner. ✔ Geniş Uygulama - Eğlenceli renkleri ve masaüstü boyutu ile BRAPİLOT geri sayım sayacı sınıf, ev ve ofis ayarları için mükemmeldir.Mükemmel sınıf bir çekim, çalışma, çekim, çocuk çekimi, çocuklar zamanlayıcı, mutfak sayacı, zamanlayıcı, saat, zaman izci yapar, ve çok daha fazlası!. ◆ Specifications Ayarlanabilir alarm süresi (3 S/60 S); Alarm-off anahtarı; Ürün Boyutu : Yaklaşık. 3.9 *1.85*3.9 içeri.; Ürün net ağırlığı : Yaklaşık. 4 oz. ✅2 Yıl Garanti - BRAPİLOT, görsel zamanlayıcıdaki işçilik veya malzemelerdeki bir kusur nedeniyle düzgün çalışmıyorsa, satın alma tarihinden itibaren 2 yıllık bir süre boyunca zamanlayıcıyı ücretsiz olarak iade edeceğini veya değiştireceğini garanti eder. 1x BRAPİLOT Görsel Zamanlayıcı. 2x AAA Pil (Dahil). 1x İngilizce Kullanım Kılavuzu.15 Dakika ne kadardır?. Ebeveynler olarak, 5 yaşındaki bir çocuğa zamanı açıklamak çok zordur.Şimdi BRAPİLOT Görsel Zamanlayıcı bu sorunu çözmek için sezgisel bir görsel yol sağlar.Kullanımı kolay BRAPİLOT Görsel Zamanlayıcı !.Orta düğmeyi kullanarak Renkli Diski saat yönünde istediğiniz zamana çevirmeniz yeterlidir.zaman dolduğunda, Renkli Disk kaybolduğunda uyarı zili söner.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.