• Taze
Çok fonksiyonlu Gaz Fritöz, 22L, Ticari Profesyonel LPG Fritöz, Bağlantısız Sıcaklık Kontrolü, Ayarlanabilir Ateş Gücü, Sepetler Ve Kapaklı, Cips Çörek Balıkları için

Çok fonksiyonlu Gaz Fritöz, 22L, Ticari Profesyonel LPG Fritöz, Bağlantısız Sıcaklık Kontrolü, Ayarlanabilir Ateş Gücü, Sepetler Ve Kapaklı,

değerlendirme:
₺ 599.97

Mal
Mağazada

【Yüksek Kaliteli Fritöz】 : Ticari gıda sınıfı paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve son derece yüksek dayanıklılığa sahiptir.Basit kullanım, yüksek performans ve yüksek verimlilik. 【Büyük kapasite】 : büyük kapasite, 5 ila 6 kişiyi ağırlayabilen kızarmış yiyecekler üretmek için çok uygundur. 【Yakıt】 : LGP / gaz. 【Geniş uygulama】 : Restoranlar, süpermarketler, fast food tezgahları, snack barlar veya evlerde kullanım gibi ticari kullanım için çok uygundur, her türlü pişirme, patates kızartması, tavuk, balık, soğan halkası vb.Için uygundur., günlük temizlemesi kolay, güvenli ve hijyeniktir. 【Very safe】 : paslanmaz çelik fritöz sepeti ile donatılmış, soğuk dokunmatik kolu ve kapak ve diğer güvenlik koruma fonksiyonları, haşlanma önlemek ve kızarmış gıda yapmak çok kolay.Boyut : Gaz.

detaylı bilgi

☛Malzeme:
paslanmaz çelik
☛Kilo:
8.96 kg
Not:
365. çocuklardan uzak tutun. Bu ürünü bir elektrik prizine bağlarken, gözetimsiz bırakmayın. :
★ Ani elektrik kesintisini önlemek için, fritözü bir terminal bloğu soketi yerine bir duvar prizine takmanız önerilir ve aynı soket kartına iki fiş takılmasına izin verilmez. :
★ Paketi alırken, metal kapak ezikse veya kapak hasar görürse, nakliye sırasında bir çarpışmadan kaynaklanabilir. Lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, sorunu sizin için hızlı bir şekilde çözeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz :

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.