• Taze
SALYANGOZ Su Geçirmez Kuru Çanta için Kadın Erkek, 10L Rulo Üst Hafif Kuru saklama çantası Sırt Çantası ile Telefon fermuarlı cebi, Yüzme, Tekne, Kayaking, Kamp ve Plaj (Graffiti, 10L)

SALYANGOZ Su Geçirmez Kuru Çanta için Kadın Erkek, 10L Rulo Üst Hafif Kuru saklama çantası Sırt Çantası ile Telefon fermuarlı cebi, Yüzme,

değerlendirme:
₺ 237.90

Mal
Mağazada

????SU GEÇİRMEZ-İç tabaka, vitesinizi herhangi bir ıslak durumda kuru tutan PVC malzemedir .Değerli eşyalarınızı su, kar, çamur ve kumdan koruyun. ????DAYANIKLI-Yüzey tabakası, yıllarca kullanım, yırtılma, yırtılma ve delinme koruması için tasarlanmış 300 D Oxford kumaştır.Hayal ettiğiniz hemen hemen her aşırı macera için mükemmeldir. ????HAFİF-10 L su geçirmez çanta ağırlığı sadece 9.52 oz.Oxford kumaş + PVC malzeme kombinasyonu ağırlığı yarı yarıya azaltır. ????ÇOK İŞLEVLİ - Ayarlanabilir omuz askıları ve omuz taşıma ve sırt çantası için kolu, tekne, rafting, kayak, yüzme, dağcılık, vb gibi farklı durumlar için çok uygun.Hafif kuru çanta, kollarınızın veya omzunuzun yükünü ağırlaştırmaz.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.