• Taze
94.5 in Muşamba Direkleri Katlanabilir Çadır Direkleri Kamp için Muşamba Barınak Alüminyum Tente Yedek Yağmur Sinek Muşamba Çadır Direkleri 2 Set (Alüminyum Muşamba Kutup)

94.5 in Muşamba Direkleri Katlanabilir Çadır Direkleri Kamp için Muşamba Barınak Alüminyum Tente Yedek Yağmur Sinek Muşamba Çadır Direkleri

değerlendirme:
₺ 83.97

Mal
Mağazada

★[HAFİF VE TAŞINABİLİR] - Alüminyum çadır direkleri katlanabilir ve çantada saklanabilir, taşıması çok uygundur, 2 kutup seti sadece 1.7 lb ağırlığındadır.kamp sırt çantasıyla yürüyüş için idealdir. ★[DAYANIKLI MALZEMELER] - Bizim muşamba direkleri alüminyum alaşım yapılır, güçlü ve dayanıklı, profesyonel için büyük muşamba.Çıkarılabilir silikon uç kapağı, bir muşamba merkezini desteklemek için doğrudan kullanıldığında delinmeleri ortadan kaldırır ve kaymayı azaltır. ★[BENZERSİZ tasarım] - SANLİKE tente direkleri kauçuk halat ile sıkıca bağlanır, açıldığında ve dikildiğinde, kauçuk halat tüm direği sıkıca sabitler, sürüşün kalınlığı 1 mm'dir, çok güçlüdür ve bükülmesi kolay değildir. ★[MUTİ kullanımı] - En uzun muşamba direkleri, açık hava etkinliklerinde daha fazla ihtiyacınızı karşılamak için 94.5 inç (240 cm) ' ye kadar uzatılabilir.Kamp çadırı gövde çadırı çatı çadırı barınağı yağmur sineği tenteleri güneş şemsiyeleri için kullanılabilir,mükemmel taşınabilir elzemdir. ★[ÖMÜR BOYU GARANTİ] - Tüm ekipmanlarımız için ömür boyu garanti sunuyoruz.Çadır muşamba direklerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bize bildirin ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.SANLİKE ağır hizmet tipi muşamba direkleri korozyona ve paslanmaya karşı dayanıklı malzemeden yapılmıştır, uzun süre kullanım sağlar.Ayarlanabilir uzunluk, ihtiyacınıza göre uzunluğu ayarlamanızı sağlar.Dayanıklı pas geçirmez muşamba direkleri, hafif ve taşıması ve depolanması daha kolaydır.Malzeme : Paslanmaz çelik.Alt : Kauçuk, 1.5 inç çapında, kaymaz.Üst : 2.5 inç uzunluğunda, 0.23 inç çapında.Uç kapağı : Kauçuk.Ağırlık (tek kutuplu) : 1.7 LB. 2 x Muşamba Direkleri. 2 x Kauçuk Kapaklar. 1 x Saklama çantası.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.