• Taze
CROWATTS Köpek Koşum Takımı ve Tasma Seti-Yumuşak Örgü Rahat Köpek Yelek Koşum Takımı, Küçük ve Orta Köpekler için Ayarlanabilir Yansıtıcı Yelek Koşum Takımı.

CROWATTS Köpek Koşum Takımı ve Tasma Seti-Yumuşak Örgü Rahat Köpek Yelek Koşum Takımı, Küçük ve Orta Köpekler için Ayarlanabilir Yansıtıcı

değerlendirme:
₺ 41.97

Mal
Mağazada

medium【Boyut】-Orta ve büyük köpekler için göğüs kemeri.Lütfen satın almadan önce köpeğinizin boyutunu ölçün.Boyut grafiğimize göre köpeğiniz için doğru boyutu bulun. Special【Özel Tasarım】 - Köpek koşumumuz, köpeğin yürümesini sağlayabilen metal çekiş D-halkası tasarımını benimser easier.It eğlence yürüyüşleri, koşu, yürüyüş vb.Için bir köpek almak için çok uygundur. Breath【Nefes Alabilen Malzeme】 - Köpeğin cildini korumak için yumuşak pedlerle donatılmış hafif ve nefes alabilen örgü kumaş kullanın.Ferahlamaya devam et. ➤Kuşkusuz kolay Kullanım Özelliği-pet taşıyıcı koymak ve çıkarmak kolay ve hızlı kilitleme mekanizması sağlar giymek kolay.Göğüs ve boyundaki tamamen ayarlanabilir omuz askıları, evcil hayvanın boyutunu ayarlamak için kullanılabilir. 【Güvenli ve Rahat】 - Naylon dokuma ve yansıtıcı malzemeler geceleri daha güvenli yürüyüş sağlar.Nefes alabilen örgü astar, köpek için konfor ve koruma sağlamak için yumuşak bir köpük ped ile donatılmıştır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.