• Taze
Autsop Kamyon Kapağı, 6 Katmanlar Kamyon Kapağı Su Geçirmez Tüm Hava,açık Toz UV Dolu Kar Koruma Pikap Kapağı, Evrensel PK-XL (Fit 230”için 242)

Autsop Kamyon Kapağı, 6 Katmanlar Kamyon Kapağı Su Geçirmez Tüm Hava,açık Toz UV Dolu Kar Koruma Pikap Kapağı, Evrensel PK-XL (Fit 230”için

değerlendirme:
₺ 227.07

Mal
Mağazada

????【Premium Malzeme】 Dokunmamış : Yağmur Geçirmez ve Kar geçirmez, PE B. Gümüş kaplama : UV koruması ve ısıya dayanıklı; C. Floresan ışık şeritleri : Arabanızı geceleri koruyun. ????【Model Chioce】 Seçtiğiniz için üç boyut ve model; PK-M,PK-L,PK-XL.Taşıma çantasında 1 adet araba kılıfı.Lütfen sipariş vermeden önce aracınızın boyutunu onaylayın!. ????【Anahtar ipuçları s tarafı.İçeri girip çıkmak kolay.(Sedan / SUV / Hatchback).Güzel saklama çantası ile gel, kullanmadığınız zamanlarda kapağınızı kolayca saklamanızı sağlar, taşıması kolaydır.Ön ve arkadaki ayarlanabilir Kayışlar, aracınızın kapağını güçlü rüzgarla üflemekten korur.Her mevsim İlkbahar/Yaz/Sonbahar/Kış için arabayı koruyun.Birinci Katman Dokunmamış : Koruyucu kaplama; İkinci Katman PE : Su geçirmez malzeme, şiddetli yağmur ve suya karşı koruyun.Üçüncü Katman EVA : Toz geçirmez malzeme, toz ve kir karşı;Dördüncü Katman PE : su Geçirmez malzeme, ağır yağmur, su ve darbelerden koruyun;araba kapak Beşinci Katman Alüminyum Film : Yansıyan ışık, Güneş-geçirmez ve Anti-UV;Altıncı Tabaka Pamuk : yumuşak kumaş aracınızın yüzeyi çizik alışkanlık korumak.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.