• Taze
HOMYSHOPY Endüstriyel Salonu Ağacı Ayakkabı Tezgah, 5 in 1 Entryway portmanto Asılı Kanca ile, tezgah ve Depolama Raf Organizatör için Entryway, Mantar ve Oturma Odası (Vintage Kahverengi)

HOMYSHOPY Endüstriyel Salonu Ağacı Ayakkabı Tezgah, 5 in 1 Entryway portmanto Asılı Kanca ile, tezgah ve Depolama Raf Organizatör için

değerlendirme:
₺ 347.97

Mal
Mağazada

【Çok Amaçlı Portmanto】Asılı bir ray, birkaç kanca ve kişinin oturmasına izin veren 2 raflı ayakkabı tezgahı(250 pound'a kadar tutar) ve alt raf terlik ve ayakkabı düzenlemek için mükemmeldir. 【Benzersiz Tasarım】Orta ızgara paneli size kişisel bir serbest bölge verir, fotoğrafları, notları veya kartpostalları sıkıştırmak için kullanır; ayrıca anahtarlar, şemsiye veya diğer şeyler için 4 ekstra hareketli kanca ile birlikte gelir. 【Elegant Style】metal çerçeve ve ahşap tahıl tarafından hazırlanmış, karışık malzemeler oluşturmak bir özlü ve raslantı tarzı, takım elbise için hemen hemen tüm tarzı ' ev dekor.Giriş, fuaye ve mantar için mükemmeldir. 【Güvenli-güvenli Salon Ağacı】 Tahta raflarımız, daha ocak ve dayanıklı olan birinci sınıf P2 MDF Levhadan yapılmıştır; Devrilme yaralanmalarını önlemek ve ailenizi güvende tutmak için 2 devrilme önleyici braket sağlanmıştır. 【Kolay Montaj】 Talimat ve gerekli tüm donanımlar dahil edildiğinde, portmanto için montaj işlerine asla takılmayacaksınız.Genel Boyut : 35.8 "x 15.7”x 67.9" (H). - Çerçeve Malzemesi : Metal. - Raf Malzemesi : MDF Kurulu. - Boyut : 67.9"Y x 35.8"G x 15.7"D.-Izgara Not Panosu : 33.1”G x 9”D.-Tezgah Rafı : 35.8”G x 16.1”D.-Alt Depolama Rafı : 35.8”G x 11.8”D.-Ürün Ağırlığı : 37 lbs. -Paket Şunlardır : Portmanto x 1 adet + Talimat + Donanım.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.