• Taze
Ahşap Kek Standı Akasya-2 Buzlanma Spatulalı 12 inç Kare Kek Standı-Düğün ve Doğum Günü Pastası Kaidesi-Partilerde, Restoranlarda Kullanım için %100 Doğal Ahşap-Çok Kararlı (Akasya Ağacı)

Ahşap Kek Standı Akasya-2 Buzlanma Spatulalı 12 inç Kare Kek Standı-Düğün ve Doğum Günü Pastası Kaidesi-Partilerde, Restoranlarda Kullanım

değerlendirme:
₺ 77.91

Mal
Mağazada

WOOD DOĞAL AHŞAP : %100 akasya ağacından yapılmış, bu kek standının alabileceği gibi.Akasya, %100 sürdürülebilir ve en kaliteli ahşaptır ve keklerinizi süslemek için tamamen gıda güvenli bir yoldur. CLEAN TEMİZLEMESİ KOLAY : sadece ılık sabunlu suyla yıkayın ve havayla kurutun. DECOR KEK DEKORASYON MALZEMELERİ : 1 Akasya ağacı kek standı, kek üzerine her türlü desen oluşturabileceğiniz 2 buzlanma spatulası, cupcake.It herhangi bir tatlı için idealdir ve düğünler, partiler ve sergiler için mükemmeldir. ✔ BÜYÜK KEKLER İÇİN İDEAL : Bu dekorasyon standı 12” çapında ve 3.2” inç boyutlarındadır .height.It hem küçük hem de büyük kekler için yeterince sağlam ve sağlamdır. MONEY %100 PARA İADE GARANTİSİ : RABAHA Kek Standı seti, soru sorulmadan %100 para iade garantisi ile birlikte gelir.Satın alma işleminizden tam olarak memnun değilseniz, paranızı size geri vereceğiz!Sepete "ve" hemen Al "Ekle"düğmesine tıklayın.Malzeme Türü : Akasya Ahşap.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.